USD
3,5561
15°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

15 Temmuz Şüphesi: Erdoğan Yurt Dışına Mı Kaçırılacaktı?

15 Temmuz Şüphesi: Erdoğan Yurt Dışına Mı Kaçırılacaktı?
21 Nisan 2017 08:54

FETÖ'cü Sönmezateş'e savcının sorduğu soru akıllara "Erdoğan darbeciler tarafından yurtdışına mı kaçırılıcaktı?" sorusunu getirdi.

Sadecehaber.com/Özel

Akıncı İddianamesindeki detaylar bir bir ortaya çıkıyor... 15 Temmuz darbe teşebbüsü gecesi İzmir'deki Çiğli Ana Jet Üssü'nden Marmaris'te bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı almaya giden ekibin başındaki Tuğgeneral Gökhan Şahin Sönmezateş'e savcının sorduğu soru akıllara "Erdoğan darbeciler tarafından yurtdışına mı kaçırılıcaktı?" sorusunu getirdi.

ERDOĞAN'I YURT DIŞINA MI KAÇIRACAKLARDI?

Savcı Sönmezateş'e Dalaman Havalimanın'da "Albinati Havayollar'ına ait bir uçak var mıydı?" diye sordu ancak darbeci Sönmezateş bilgisinin olmadığını belirtti.

Savcının iddianameye yansıyan bu sorusu "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için darbeciler başka bir hain planı mı vardı?" sorusunu akıllara getirdi.

Albinati Havayolları İsviçre'ye ait... Savcının darbe soruşturmasında bu soruyu sormasının amacı ise Erdoğan'ın darbe girişiminde yurtdışına kaçırılmasından şüphelenmesi.

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP
canlı tv

Daha Fazla Canlı Tv Kanalı için tıklayın.
En Popüler Galeriler