USD
3,5819
18°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

ABD ve Rus uçakları Suriye'de karşı karşıya

ABD ve Rus uçakları Suriye'de karşı karşıya
10 Ocak 2017 11:48

Suriye hava sahasında ABD ve Rusya'ya ait askeri uçaklar  tehlikeli bir şekilde yakınlaştı. ABD'li pilotun ikazına rağmen Rus pilot tacizini sürdürdü.

ABD ve Rusya arasında diplomatik gerginlik devam ederken, iki ülkenin de asker bulundurduğu Suriye'de ava operasyonu yapan savaş uçaklarının havada tehlikeli bir şekilde karşı karşıya geldiği ve us pilotun uzun süre ABD savaş uçağını taciz ettiği belirtildi.

RUS SAVAŞ UÇAĞI ABD UÇAĞINA BİR ANDA TEHLİKELİ BİR ŞEKİLDE YAKLAŞTI

ABD ve Rusya'ya ait iki uçak Suriye havasahasında tehlikeli bir biçimde yakınlaştı. Suriye semalarında uçmakta olan bir ABD radar uçağı, Su-35 tipi Rus savaş uçağının yaklaşmakta olduğunu fark etti. Rus savaş uçağının ABD uçağını tacizetmesi üzerine, ABD'li pilotun Rus pilotu bir kaç kez uyardığı ancak Rus pilottan cevap alamadığı kaydedildi.

ULUSLARARASI BİR KAZA SÜRPRİZ OLMAZ!

Bu gelişmelerin ardından Rus ve ABD uçaklarının Suriye'de sık sık karşı karşıya geldiği belirtilerek yaşanabilecek uluslararası bir kazanın sürpriz olmayacağını ifade edildi.

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP
HADİ RUSYA KİM TUTAR SENİ ..!!

5 ay önce

Hadi RUSYA kim tutar seni yanındayız .Kelleş kahpe abd ye ver dersini helâl olsun sana rusya abd dünyanın 1 numaralı ülkesi RUSYADIR dünya lideride putin dir hadş Rusya kim tutar seni yanındayız ..!! Terörist pkk sevici abd kalleş kahpe abd .
En Popüler Galeriler