USD
3,5657
16°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Almeda Abazi tesettüre mi büründü?

Almeda Abazi tesettüre mi büründü?
10 Ocak 2017 11:16

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman'ın sevgilisi Almeda Abazi, İnstagram'dan yaptığı paylaşımla bazı takipçileri tarafından tebrik edildi.

Yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman, 2 yıla yakın süredir aşk yaşadığı ve geçen ay ailesiyle tanıştırdığı meslektaşı Almeda Abazi'yle evlilik hazırlığı yaparken, ikili sosyal medya hesaplarından çocuklar gibi eğlendiği 'kar paylaşımları' yaptı.

Almeda ile Tolgahan'ın paylaşımlarında dikkat çeken bir kare ise binlerce yoruma neden oldu. Almeda'nın taktığı şapkanın (şal) tesettüre bürünmesi gibi algılanmasıyla Almeda'nın kapandığı zannedildi.

Almeda'nın İnstagram hesabına binlerce yorum geldi.

İşte binlerce yorumdan bazıları;

"minaothman: Alemeda kapanmış, cateringcasiye: Kapali olsan supersin, rbtldvrn: @mervgdr almeda kapanmış sandim, rumeysayapici: Bi an bakınca o kadar güzel bi kız gördüm ki bu kız kim diye baktım tanıyamadım maşallah şal bu kadarmı yakışır yüzüne bu kadar güzelleştirmiş keşke hep böyle görsek, ayselcelebi97: Kapanmış mi, reyhan__yldrm: Çok güzel olmuşsunuz keşke kapalı olsanız, betul_hamza: Almeda türban mı takmış"

Öte yandan Tolgan Sayışman'ın hacca gitmesi de Almeda'nın tesettüre büründüğünün zannedilmesinde etkili oldu.

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP
canlı tv

Daha Fazla Canlı Tv Kanalı için tıklayın.
En Popüler Galeriler