USD
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Astroloji ve Burç Yorumları

Koç

Koç Burcu

Haftaya Koç burcunda oluşan bir yeniay ile başlıyoruz. Maddi anlamda oluşturmak istediğiniz planla ile ilgili önemli gelişmeler oluşabilir. Proje ortaklığı ve maddi kazanç sağlayabileceğiniz ortaklık teklifleri alabilir bunlar için kararlar verebilirsiniz. Finansal ilişkilerde yeni kararlar almak veya başlatmak için uygun zaman dilimi içerisinde değilsiniz. Gelen oluşumları rayına oturtabilmeyi ve kafanızda detaylandırmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanında kişisel imajınızda değişikliğe gitmeniz gereken bazı kararlarınız olabilir. Eski ilişkileriniz bu hafta diğer günlere göre bir o kadar gündeme gelmesi daha da yoğunlaşabilir. İlişkilerinizde ki tıkanıklıkları fark etmek ve eyleme geçmek adına da başlatıcı etkilere sahip bir hafta. Özgüveninizi ve farkındalığınızı yeniden oluşturmanız gereken özel hissetmeniz gereken zamanlar içerisindesiniz. İkili ilişkilerinizle ilgili bazı gizli saklı kalmış temaların ortaya çıkmasıyla yeni ve acele kararlar alabilirsiniz. İlişkilerde oluşan bu gizlilik bazı duygusal krizleri ve çatışmaları da beraberinde getirebilir. Maddi konularla ilgili beklentilerinizi 31 Mart ve sonrasında konuşmanız sizin için daha verimli olacaktır. Yurtdışı, seyahatler, yayıncılık, satış ve medya ile ilgilenen Koçlar için verimli bir dönem olabilir. Uzun vadeli projelerinizle ilgili önemli destekler alabilirsiniz.

Boğa

Boğa Burcu

Haftaya yakın çevre iletişimlerinizin aktifleşmesi ile başlıyorsunuz. Yakın arkadaşlarınız ve kardeşlerinizle olan iletişimlerinizden aldığınız desteklerle önemli mutluluklar yaşayabilirsiniz. Özellikle bugünlerde iletişimlerinizin yoğun olması sevindirici haberler almanıza yardımcı olacaktır.7 ve 8 Nisan tarihlerinde ilişkilerde ipler biraz gerilebilir. Tansiyonu yüksek bir zaman dilimine benziyor. Kariyer ilişkilerinizde bireysel davranmak yerine daha toplumsal bir şekilde yürütmelisiniz.9 Nisan ve takip eden süreçte aşk ve sevgi enerjisini fark edebileceğiniz ve kendinizi daha özel hissedebileceğiniz deneyimler yaşayabilirsiniz. Finansal ve hukuki sorunları olan boğalar için hafta boyunca dikkat etmesi gereken bir konu olabilir. Alacak ve borç konuları canınızı sıkabilir.

İkizler

İkizler Burcu

Hafta başından itibaren maddi konularınız ve kazanımlarınızla ilgili önemli yapılandırmalar yapmak isteyeceğiniz bir süreç geldi. Kendiniz için kazanç yollarınızı araştırabilir ve bu alandaki projelerinizi üretebilirsiniz. Bu anlamda baya hareketli bir hafta. Uzun vadeli yapılandırmalar hayatınızı önemli ölçüde etkileyecektir. Hafta ortasına doğru sosyal çevrenizde statünüzle ilgili konuşmalar yapmak ve onlarında fikirlerini almak isteyebilirsiniz. İş hedeflerinizi ve kariyer düşüncelerinizi sosyal yaşamınızdaki kişilerle paylaşmak ilişkilerinize yeni bir soluk getirebilir. 9 Nisan’da aileniz ve kariyeriniz alanında gerginlik yaratan etkiler oluşabilir. Otoriter figürleriyle ilişkilerinize dikkat etmenizi öneririm.

Yengeç

Yengeç Burcu

Haftaya kariyerinizle ile ilgili önemli gelişmeleri tolere ederek başlıyor olabilirsiniz. Duygularınızın ve hislerinizin bu denli güçlü olması karşınızdakiler hakkında yanlış şeyler düşünmenize ve kuruntular yapmanıza neden olabilir. Üstlerinizin sizden beklentileri sizlerin kariyer anlamında bakış açınıza bir farklılık getirebilir. Duygusal anlamda tepkilerinizi ölçerek ve mantık süzgecinden geçirerek ortaya koymalısınız. Hafta ortasından itibaren maddi kazanımlarınızla ilgili önemli bazı planlar ve oluşumlar yapmanız gerekebilir. Yeni projeler üretmeniz ve bu projelerle eski kalıpları yıkmanız mümkün olacaktır. Sosyal çevreniz ve arkadaşlık ilişkilerinize her zamankinden daha fazla dikkat etmeniz gereken bir süreç. Söylemlerinizin farklı noktalara çekilmesine müsaade etmeyin.

Aslan

Aslan Burcu

Haftaya duygusal bir başlangıç yapıyor olacaksınız. Yalnızlaşmak ve yalnızlığınızı dinlemek haftaya giriş için en ihtiyaç duyduğunuz konu olabilir. Dış dünyanıza yansıtmak istemediğiniz konular duygu yoğunluğunuzu artırırken bir yandan da bu ruhsal durumun dışa yansıması gerginlik içerebilir. Özellikle sizin için kimliğinizi daha öne koyma zamanı olan bu hafta ortasından itibaren artık savaşma zamanı geldi. Kariyerde özellikle sizin zayıf yönlerinizi fırsata çeviren kişilere karşı tavrınızı direkt olarak koyabilirsiniz. Üstleriniz ve otoriter figürlerle olan ilişkilerinizde her zamankinden farklı ve cesaret içeren konuşmalar yapmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili ciddi planlar yapmak adına hafta ortası belirleyici bir zaman dilimi olabilir. Uzun vadeli ilişki fırsatları da gündeme gelebilir.

Başak

Başak Burcu

Haftaya sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizin söz konusu olmasıyla başlangıç yapabilirsiniz. Sosyal çevrenizde anlaşmazlık yaşadığınız bazı konular gün yüzüne çıkabilir. Canınızı sıkan konuların ortaya dökülmesi her ne kadar sosyal çevrenizle uyum ve dengenizi bozsa da tekrar bu dengeyi yakalayabileceksiniz.5-6 Nisan tarihlerinde haksızlığa uğradığınız bazı söylemler sıkıntı yaratabilecek noktaya gelebilir. Bu günlerde dedikodu yapmamanız sizi bazı gerginliklerden koruyacak gibi duruyor. İkili ilişkilerinizde duygusal bazı beklentileriniz diyaloglarda sıkıntı yaratabilir. Hafta sonuna doğru aile ilişkilerinize dikkat etmeniz gereken bazı durumlar söz konusu. Aile içinde aldığınız bazı sorumluluklar size baskı yaratabilir. Kariyerinizdeki yeni oluşumlar içerisine girmek ve yeni kararlar almak adına güzel bir hafta.

Terazi

Terazi Burcu

Haftaya kariyeriniz ve aile hayatınız ile ilgili gelişen aktif gelişmelerle başlangıç yapıyor olacaksınız. Kariyerinizde bazı özgürlüklerinizin kısıtlanmasıyla ruhsal denge ve huzuru arayışını bulmanız biraz daha zorlaşabilir. Gündelik rutinleriniz ve çalışma hayatınızı konu alan olaylar açısından bazı sonuçlanmalara gitmeniz her zamankinden biraz daha zor olabilir. Başlattığınız bir diyetten verim almanız ya da bir projenin bitememesi sizi zorlayabilir.3 Nisan tarihinde kariyerinizde ve çalışma ortamınızda alacağınız desteklerle ilişkilerinizi güçlendirebilecek ve göz önünde olacaksınız.9-10 Nisan tarihlerinde stres yaratacak bazı durumlara ekstra dikkat etmeli ruhunuzu arındıracak çalışmalara yönelmelisiniz. Bu tarihlerde yalnız kalmak ve dinlenmek olayların akışından uzak kalmak sizlere çok iyi gelebilir.

Akrep

Akrep Burcu

Haftaya seyahatleriniz ve eğitim süreçleriniz, yeni projeleriniz ile ilgili önemli bazı süreçlerin gündeme gelmesiyle başlıyor olabilirsiniz. Hafta başından itibaren yakın çevreniz ve akrabalarınızla olan iletişimleriniz önem kazanacaktır. Yalnız duyacağınız bazı haberler pek de hoşunuza gitmeyebilir. Aslı olmayan bazı dedikodular kulağınıza hoş gelmeyebilir. Sosyal çevrenizle gerçekleştirmek istediğiniz planlarınız varsa bunları başlatabilir veya taslaklarını oluşturabilirsiniz.9 Nisan ve takip eden günlerde ikili ilişkileriniz ve ortaklıklarınızda gerginlik yaratacak konuları alttan almalısınız. Ve bazı yanlış anlaşılmalar karşısında sadece kendinizi sükûnetle ifade etmenin yollarını aramalısınız. Aşk adına eski duyguları ve ruhunuzun onay bekleyen tarafını tatmin edebileceksiniz. İlişkinizde eski bağları canlandırmanın yeni yollarını bulabilirsiniz.

Yay

Yay Burcu

Haftanın özeti sizin için aşk ve sevgi ilişkilerinde artık bazı şeylerin yoluna gireceğini müjdeleyebilir. Haftaya başlarken tutku ve sevgi duyguları enerjiniz farklılaştıracaktır. Aşk duygusunun peşinden gitmek isteyeceğiniz özel bir süreç. Yalnız olan Yaylar bu süreçte de çok sevilmeye ihtiyaç duyacaksınız. Sevilmenin getirdiği güven duygusunun eksikliğini fark edebilir ve biraz duygusallaşabilirsiniz. Ve en önemlisi kaybedişlerinizin haksız konusu sizseniz aşkta bazı pişmanlık duygularını daha yoğun hissedebilirsiniz. Kariyerde durumlar daha karmaşık bir hal alabilir. Hafta sonuna doğru bazı yanlış anlaşılmalar yüzünden konuların arasında sizin de adınızın geçmesi sizi rahatsız edebilir. Yöneticilerinizin ve üstlerinizin aşırı mükemmeliyetçi ve hata affetmez yapıları sizin rahat olan doğanızla örtüşmeyen bir noktaya gelebilir. İş hayatı asla hata affetmez cümlesinin arkasına sığınabilir ve soğukkanlılığınız ile olayı çözüme ulaştırabileceksiniz.

Oğlak

Oğlak Burcu

Haftaya Kariyer hayatınız ve aile yaşantınızda oluşan ani ve sürpriz değişimlerle başlayabilirsiniz. Aileniz ve sizi ilgilendiren ortak konularda anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Otoriter figürlerin baskısını üzerinizde hissedebilirsiniz. Kariyerinizi yeniden oluşturmanız ve inşa etmeniz gereken bazı konu ve olaylarla ilgilenmeniz gerekebilir. İlişkilerinize farklı bir renk ve soluk getirecek bazı sorumluluklar alabilirsiniz. İlişkinizdeki durumunuzun ciddileşmesi hayatınıza farklı bir renk getirebilir. İlişkisi olan Oğlaklar içinde partnerinden destekler alabileceği bir zaman dilimi olacaktır. Aşk ve flörtlerle ilgili dikkat etmeniz gereken zaman dilimi 9 Nisan bu tarihlerde bazı yakın çevre fikirleri yüzünden çatışmalar yaşayabilirsiniz.

Kova

Kova Burcu

Haftaya yakın arkadaşlarınızdan ve yakın çevrenizden önemli ve özel destekler alarak başlamaktasınız. Alacağınız bazı haberler beklentilerinizi karşılayacak. İletişimlerinizin aktif olacağı önemli bir süreç. Çalışma hayatınız ve kariyerinizle ilgili önemli bazı kararlar alabilirsiniz. Gündelik rutinlerinizi değiştirebileceğiniz önemli şans ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Aracınızın bakımları, Sağlık kontrolleriniz, gündelik beslenme şekliniz gibi…9 Nisan ve takip eden süreçte ortaklı gelirlerinizle ilgili bazı kayıplar yaşamanız olası olabilir. Bu dönemde finansal ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekebilir. Maddi anlamda kayıpla yaşamamak adına harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken önemli bir hafta. Bu hafta güçlü dostlardan ve kariyerli önemli otoriter kişilerden destekler almanız ve onlarla önemli görüşmeler yapmanız gerekebilir. Geleceğe yönelik verimli bir karar verebilirsiniz.

Balık

Balık Burcu

Haftaya aşk hayatınız ve flörtleriniz ile ilgili konularda sürpriz gelişmelerle başlıyor olacaksınız. Yeni tanışmalar hayatınıza heyecan ve renk getirebilir. Hayatın daha eğlenceli ve sürprizli yanlarına bu hafta tanık ediyor olacaksınız.9 Nisan civarı ikili ilişkilerinizde bazı sorun ve problemlerle ilgilenmeniz gerekebilir. Uzlaşamadığınız noktaları bugünlerde konuşmak yerine zamana bırakmanız en sağlıklısı olacaktır. İletişiminizin güçlü olması yakın çevrenize vereceğiniz desteklerle önemli bir sorunu ortadan kaldırabilir. Erkek otoriter figürleri ile olan iletişimlerde agresyon içeren davranışlarınızı kontrol altına almanız gerekebilir. Ve bu hafta özellikle trafikte karşılaşacağınız bazı olumsuzluklara karşı yüksek toleranslı olun. İletişim cihazlarınız ve aracınızın kontrollerini yaptırın ki bir olumsuz sürprizle karşılaşmayın.