USD
3,5561
15°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Bekir Coşkun'dan Kılıçdaroğlu'na Referandum Tepkisi!

Bekir Coşkun'dan Kılıçdaroğlu'na Referandum Tepkisi!
21 Nisan 2017 15:15

Referandumda yüzde 51.4 ile evet çıkmasının ardından CHP'nin en keskin savunucusu Bekir Coşkun bile Kılıçdaroğlu'na 'artık yeter' dedi.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na hiç beklenmedik yerden tepki geldi. CHP'nin savunucu kalemlerinden Bekir Coşkun, 'artık yeter' dedi.

Referandumda CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun çok ön planda olmamasını “Çünkü Kemal Bey ‘Hayır’ın zayıf karnıydı” diye açıklayan Bekir Coşkun, “İlk işimiz; CHP'yi sekiz kez seçim kaybedenlerden kurtarmak olmalı…” ifadelerini kullandı. Coşkun yazısını “Yeter” diyerek bitirdi.

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP
fil dünyasi

7 gün önce

bosuna degil gandi de bu panik konuyu baska yere cekerek kendini kazanmis nr yapiyor cok gider bu zaten chp de lider de yok yerini alacak bir de bu parti secimi degil idi bilmem akp mhp toplami diye hesap olmaz parti de adaya yada millet partiye oy verir burda durum baska akp ise hatasi avrupa dunya ile kavga ederek kazanmak istedigi halka madde madde anlatmak yerine yatirim yada herkese mavi borcuk vermek ile olmaz bosuna o kadar miting bence sacma bir de bu avrupa da oy verme son verin millet ile o ulke arasin da cok sorun cikiyor kavga zaten avrupa da gelen oy nokta kadar sey gereksiz bir suru masraf
canlı tv

Daha Fazla Canlı Tv Kanalı için tıklayın.
En Popüler Galeriler