USD
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Bozdağ Şehit Savcı Alper için FETÖ'ye çaktı

Bozdağ Şehit Savcı Alper için FETÖ'ye çaktı
11 Mayıs 2017 09:09

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, şehit savcı Mustafa Alper'e hakaret eden FETÖ'cü Emre Uslu ve Tuncay Opçin'e Twitter'dan sert bir mesaj verdi.

Görevi başındayken geçirdiği trafik kazasının ardından şehit olan Denizli Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alpler'e FETÖ'nün kaçak üyeleri Emre Uslu ve Tuncay Opçin ağır hakaretler etmişti.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ şehit savcıya yapılan hakaretler üzerine Fethullahçı Terör Örgütü üyelerine Twitter üzerinden sert mesaj verdi.

Bozdağ; 'FETÖ'nün tasmalı köpekleri görev şehidi Denizli Cumhuriyet Başsavcımız Mustafa Alper ve onun şahsında yargı aleyhine havlamaya başlamışlar. Denizli Cumhuriyet Başsavcımız Mustafa Alper, görevine giderken kazada ölmüştür; Allah indinde şehittir.Şehitler,ölmez,diridir,cennetliktir. Kimin cennete/cehenneme gideceğine Fetö ve onun köpekleri karar vermez;kimin cennete veya cehenneme gideceğine sadece Allah karar verir. FETÖ ve köpekleri,başkaları için cennet/cehennemde yer dağıtacaklarına,bunca haksızlık ve suçtan sonra kendilerini nebeklediğine baksınlar.' dedi.