USD
3,5561
25°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

CHP'li Gülsün Bilgehan'dan millete hakaret

CHP'li Gülsün Bilgehan'dan millete hakaret
18 Nisan 2017 09:32

Referandumda hezimete uğrayan CHP yine milletin iradesine hakaret yağdırmaya başladı. CHP'li Bilgehan, yaptığı paylaşım ile tepkilere neden oldu.

Türkiye halkoylamasını geride bıraktı. Başkanlık seçimi için "Evet" veren de "Hayır" oyu veren de bu ülkenin birinci sınıf vatandaşı ancak kendisini her zaman toplumdan üstün gören, toplumu aşağılayan, tercihlerini yok sayan bir zümre de yok değil. İşte onlardan biri bu ülke siyasetinde önemli bir yeri olan, Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık yapmış olan İsmet İnönü'nün torunu CHP Milletvekili Gülsün Bilgehan. CHP'li vekil demokrasiye en çok sahip çıkması gereken bir konumda çünkü Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin bir üyesi. Bu ülke insanının verdiği oylar ile seçildi. Ancak Bilgehan 25 milyon "Evet" oyu veren insanlara hakaret etmeyi tercih etti. Bilgehan'ın sosyal medya hesabı twitter üzerinden "bu ülkenin yarısı namuslu ya..!" yazarak paylaştığı mesaj  toplumun birçok kesiminden tepki çekti...

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP
uygurlu

10 gün önce

kadin hakli. evetciler hep cesur ve namusludur. Tanklarin altina yatan, ucaklara levye atanlardan namussuzluk beklenemez ve cesurlugu tartisilamaz.
erdi elmacı

11 gün önce

ulen sızın gıbılerı vekıl yapan saflar cok namuslu sankı konusmalara bak... sız gıdın aynaya bakın vekılcik seni
canlı tv

Daha Fazla Canlı Tv Kanalı için tıklayın.
En Popüler Galeriler