Dünya

Acıkınca elektrik yiyor

Hindistan'da yaşayan ve yeteneği sayesinde çıplak elektrik tellerine dokunmasına rağmen etkilenmeyen Naresch Kumar "acıkınca elektrik yiyorum diyor"

Kuzey Hindistan'ın Uttar Pradesh'te yaşayan Naresch Kumar vücudunun yüksek voltaja karşı doğal olarak yalıtıldığını ve aç hissettiğinde çıplak telle dokunmasının açlık hissini tatmin ettiğini söylüyor. 

NE ZAMAN ACIKSAM 

Kumar "Ne zaman acıksam çıplak elle telleri tutuyorum ve yarım saat içinde açlığım gidiyor" diye konuşuyor. Yeteneğini altı yıl önce işyerindeki çıplak elektrik teline temas edince fark ettiğni belirten Kumar "O güne kadar yeteneğimin farkında değildim" diyor. 

Yeteneğini bobinler, ampuller ve farklı elektrikli aletlerle de test ettieğini belirten Kumar daha yüksek voltajlar adahi dayanabileceğini belirtiyor. 

KARISI ŞİKAYETÇİ

Durumdan en çok şikayetçi olan Kumar'ın karısı Sharmistha ise evde eşinin sürekli elektrikle oynamasından şikayet ediyor. Evde çıplak elektrik tellerine çocuklarının dokunmasından korktuğunu belriten Sharmistha "Son zamanlarda yemek yemeyi de azalttığını belirterek "Elektriğin ihtiyacı olan tüm yiyecek olduğuna ikna olmuş durumda. Sabah akşam elektrikle oynuyor" diyor. 

 

 • USD
  0,20
  3,7544
 • EURO
  0,27
  4,6619
 • ALTIN
  0,30
  162,66
 • PETR
  0,68
  65,2900