Dünya

Donald Trump'tan Taylor Swift'e yanıt

ABD Başkanı Donald Trump, seçimlerde oyunu Trump'ın partisinden Marsha Blackburn'e vermeyeceğini söyleyen Taylor Swift'e yanıt verdi.

Dünyaca ünlü şarkıcı Taylor Swift, geçtiğimiz günlerde sosyal meyda hesabından bir paylaşım yaparak siyasetle ilgili sessizliğini uzun süre sonra bozmuş oldu.

Ünlü pop yıldızı, ABD'de 6 Kasım'da yapılacak seçimler hakkında bir yazı paylaşarak oyunu Donald Trump'ın partisinden Marsha Blackburn'e vermeyeceğini söyledi.

Kadın haklarına önem verdiğini söyleyen Taylor Swift, Marsha Blackburn'ün ülkesinin değerlerini temsil etmediğini belirtti.

Seçimlerde oyunu Cumhuriyetçilerin ağırlıkta olduğu Tennessee eyaletinde kullanacak olan Swift, Senato için Phil Bredesen, Temsilciler Meclisi için de Jim Cooper'ı destekleyeceğini açıkladı.

 

 

"ŞİMDİ TAYLOR SWIFT'İN MÜZİĞİNİ %25 DAHA AZ SEVİYORUM"

ABD Başkanı Donald Trump'tan 28 yaşındaki şarkıcının açıklamalarına yanıt geldi. Trump, Beyaz Saray önünde yaptığı açıklamada, "Eminim ki Taylor Swift Marsha Blackburn hakkında hiçbir şey bilmiyor. Marsha Tennessee eyaleti için güzel işler yaptı. Ne diyeyim? Şimdi Taylor Swift'in müziğini %25 daha az seviyorum." ifadelerine yer verdi.