Dünya

Michael Jackson yaşıyor mu? Şoke eden video…

Pop’un Kralı lakaplı Michael Jackson hakkında ölmediği iddiaları yeniden alevlendi. İddiaları gündeme getiren ise bir video oldu.

Michael Jackson hakkında ‘ölmedi’ iddiası bir kez daha gündeme geldi. 2009 yılında Amerika’da hayatını kaybeden Pop’un Kralı için flaş iddialar ortaya atıldı. Michael Jackson’ın taklitçisi Sergio Cortes’in geçtiğimiz hafta paylaştığı bir video, ünlü pop yıldızının ölmediği iddialarını yeniden alevlendirdi.

Michael Jackson’ın taklitçisi olarak tanınan Sergio Cortes’in 30 Ekim’de sosyal medyada paylaştığı video görüntüleri, pop yıldızının gerçekte ölmediği iddiasını bir kez daha gündeme getirdi.

Cortes videoda, 23 Aralık’ta Hollywood Pattaya’da vereceği konsere Jackson hayranlarını davet ediyor.

https://twitter.com/SergioCort/status/1189358736625803264?s=20

Görüntülerin sosyal medyada yayılmasının ardından pek çok Jackson hayranı, pop yıldızının Sergio Cortes ismiyle yaşamını sürdürdüğünü iddia etti.

“Michael Jackson ölmedi! DNA testi yaptırsın”

Kimi Jackson hayranları, İspanyol vatandaşı olan Cortes’ten gerçek kimliğinin anlaşılması için DNA testi yaptırmasını talep etti.

Konuya ilişkin açıklama yapmaktan kaçınan Cortes, hakkında yayınlanan haberlerden bir tanesini Twitter hesabından paylaşmakla yetindi.