Eğitim

Dav Vinci Keşif Ekspresi Marmara Forum'da

Dünyanın 100 ülkesinde 16 farklı versiyonla yayın yapan Da Vinci Learning'in özel konsepti Keşif Eksresi Marmara Forum'da çocuklarla buluşacak.

İstanbul Bakırköy'de yer alan alışveriş ve eğlence merkezi Marmara Forum, 6-12 yaş arası çocukların gelişimine katkısı olacak hem eğlenceli hem de eğitici etkinlikler kapsamında bir ilke imza atıyor. Eylül ayı boyunca Marmara Forum'un ev sahipliğinde düzenlenecek “Da Vinci Learning: Keşif Ekspresi” etkinliği, arkeoloji, işlevsel sanat, robotik, fizik, kimya ve mühendislik alanlarında düzenlenen atölyeleri, profesyonel eğitmenler eşliğinde ilk kez çocuklarla buluşacak.

100 ÜLKEDE 16 FARKLI VERSİYON

Dünya üzerinde 100 ülkede 16 farklı versiyonla yayın yapan Da Vinci Learning'in özel konsepti Keşif Ekspresi etkinliği, Eylül ayı boyunca 6 – 12 yaş arası tüm çocukların katılımına açık olacak. İlk atölyesi 8 Eylül 2017 Cuma günü gerçekleştirilecek olan Keşif Ekspresi, 9-10, 16-17, 23-24 Eylül ve 30 Eylül - 1 Ekim hafta sonlarında minik ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek. Okula dönüş stresini eğitici ve eğlenceli bir etkinlik ile yenmek isteyen tüm çocuklar, eylül ayı boyunca “Da Vinci Learning: Keşif Ekspresi”nde yeni dünyalar keşfedebilecek.