Ekonomi

Çiftlik Bank'ın basın danışmanı Mehmet Çevik'ten açıklama

Çiftlik Bank'ın Medya ve İletişim Danışmanı oyuncu Mehmet Çevik'ten açıklama geldi. Çelik, "Benim resmi görevim yok" dedi.

Türkiye, dün akşam saatlerinde Çiftlik Bank'ın ofisini sessiz sedasız kapatmasını ve akşam saatlerinde mağdurların İnegöl'deki tesise kamyonlarla gitmesini şaşkınlık içinde öğrendi. Topladığı yüz milyonlarca liraya alarak sırra kadem basan Çiftlik Bank'ın basın danışmanının yakından tanıdığımız oyuncu Mehmet Çevik olduğu öğrenildi.

Çiftlik Bank'ın Basın ve İletişim Danışmanı olan ve katıldığı televizyon programlarında Çiftlik Bank'ı savunan Mehmet Çevik'ten açıklama geldi.

"BEN SADECE REKLAMDA OYNADIM, RESMİ GÖREVİM YOK"

Son olarak Diriliş Ertuğrul dizisinde Deli Demir karakterini canlandıran ve Çiftlik Bank reklamlarında da oynayan Mehmet Çevik, şaşırtan bir açıklama yaptı. Çevik, 'Ben sadece reklamlarda oynadım. Suç mu? Medya ve iletişim danışmanını siz yazdınız. Benim resmi görevim yok' dedi.

MEHMET AYDIN İÇİN 'KAHRAMAN' DEMİŞTİ

Oyuncu Mehmet Çevik, 'sadece reklamlarda oynadım' açıklamasını yapsa da kısa süre öncesine kadar katıldığı televizyon programlarında Çiftlik Bank'ı savunmuş, hatta Çiftlik Bank'ın tesis açılışında 'Çiftlik Bank Basın ve İletişim Danışmanı' olarak yaptığı konuşmada Çiftlik Bank CEO'su Mehmet Aydın için 'kahraman' demişti.

"SAKIN TEZGAHA DÜŞMEYİN, YILMAYIN ARKADAŞLAR"

Çevik, kısaca şöyle konuşmuştu:

"Nefis bir ailesiniz. Yılmayın arkadaşlar. Sakın tezgaha düşmeyin. Yapılan şey sadece rivayet ve dedikoduyla parçalamaktır. Biz işimize bakalım. Bu ailenin genç kahramanı Mehmet Aydın. Hakkında rivayet çıkarıldığı gün dünyanın başka ülkesinden gelip vatanına ayağını basıyor. Burada açılış yapıyoruz. O zaman sizlerden yapmanız gereken bir şeyi istirham ediyorum. Lütfen dedikoduya mahal veren yerde durmayın, onun seviyesizliğine düşmeyin."