Emlak

İstanbul'da emlak fırsatları

Emlak satın almak için fırsat kolluyorsanız, sizin için oldukça karlı alternatiflerimiz var.

Dünya’nın en hızlı büyüyen ülkelerinden Türkiye’nin bu hıza mükemmel biçimde ayak uyduran kentinde benzersiz fırsatlar yakalayabilir, ciddi karlar elde edeceğiniz yatırımlar yapabilirsiniz…

MÜKEMMEL ARSA FIRSATLARI

Rumeli yakasının batısındaki arsa fırsatlarından haberdar mısınız? Örneğin, yeni hava alanı kesimlerinde çok uygun fiyatlara araziler alabileceğiniz gibi, artık neredeyse kent merkezi ile bütünleşmiş hale gelen Silivri civarındaki fırsatları da değerlendirebilirsiniz. Henüz imar geçmemiş olan arazilerinde dahi yakın zamanda imara açılacağını ve burada sahip olacağını tarla vasıflı arazilerin bu tarihten sonra çok ciddi fiyat artışlarına maruz kalacağını biliyor musunuz? Tüm büyük şehirlerimizde olduğu gibi Kentsel dönüşümle birlikte yerleşim alanları yerI değiştirmeye başlamış ve artık rant, şehrin dışındaki kesimlere doğru ilerlemeye başlamış durumda, siz neden bundan faydalanmayasınız?

ŞEHİR İÇİNDEKİ ESKİ YAPILAR FIRSAT KAPISI

Birçoğumuzun bir yapı olarak dahi değerlendiremeyeceği ve hali hazırda içerisinde yaşamanın veya kira geliri elde etmenin pek mümkün olmadığı yapılar da, en az arsalar kadar ciddi değerlere sahiptir. Mevcut durumları itibariyle pek de değerli görünmeyen bu yapıların sahip oldukları arsa payına çoğu zaman kıymet biçilememektedir. Örneğin, Kasımpaşa, Tarlabaşı, Balat gibi konumlarda çok eski yapıların değerleri, şehir dışındaki yeni apartman dairelerinden daha düşüktür. Ancak, bu konumlarda yer alan yapıların arsa payları aslında gelecekte yapılacak yapıların değerleri dikkate alındığında çok daha değerlidir. Bu nedenle, uygun fiyatlarla bu ve benzeri konumlarda bir konut sahibi olmak, bugün işinize yaramayacak olsa da, yakın zamanda ciddi karlar elde etmenizi sağlayabilir. Ancak, bu noktada dikkat etmeniz gereken bir husus vardır ki, o da tarihsel koruma alanı özelliğidir. İstanbul’daki bazı yapıların yıkılarak dönüştürülebilmesi, tarihsel koruma altında olmalarından dolayı mümkün değildir.

Sonuç olarak, bu iki alternatiften birisini değerlendirerek emlak zengini olabilmeniz hiç de imkansız değil. hemen harekete geçin, siz de bu fırsatlardan yararlanın.

 • USD
  -0,31
  4,7910
 • EURO
  0,16
  5,6122
 • ALTIN
  0,43
  189,89
 • PETR
  0,55
  72,9900