USD
3,6563
12°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Engelli ve yaşlılara seks hizmeti!

Engelli ve yaşlılara seks hizmeti!
11 Ocak 2017 12:12

Scharfenberg, devletin yaşlı ve engelli vatandaşlara seks işçisi hizmeti sağlamasını ve bunun maliyetinin devlet tarafından karşılanmasını önerdi.

Almanya'da Yeşiller Sözcüsü Elisabeth Scharfenberg'in önerisiyle çalkalandı. Scharfenberg bakımevlerinde kalan engelli ve yaşlılara devletin seks işçisi sağlaması konusunda bir öneri yaptı. Scharfenberg, "Cinsel yardımı fonlamak benim için makul. Yerel yetkililer uygun seçenekleri tavsiye edebilir ve bağışta bulunabilir" dedi.

TARTIŞMA YARATTI

Büyük bir tartışmaya neden olan Scharfenberg'in önerisine göre bakımevlerinde kalan vatandaşlar diğer yollarla cinsel açıdan tatmin olamadıklarını bir tıbbi doküman ile kanıtlamalı ayrıca seks işçisine ödenen parayı karşılayamadıklarını göstermeli. Seks işçiliğinin yasal olduğu Hollanda'da yıllardır özel bir sertifikaya sahip seks işçileri engelli vatandaşlara 'cinsel destek' sağlıyor.

 

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP
canlı tv

Daha Fazla Canlı Tv Kanalı için tıklayın.
En Popüler Galeriler