USD
3,5561
25°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Galaxy S8'in en net görüntüsü sızdı!

Galaxy S8'in en net görüntüsü sızdı!
09 Ocak 2017 13:24

Teknoloji devi Samsung'un 2017 içinde tanıtacağı yeni amiral gemisi Galaxy S8'in en net görüntüleri sızdı. Görüntüler Twitter'da paylaşıldı.

Galaxy Note 7 telefonlarında yaşanan patlama skandalından sonra Samsung'un tanıtacağı ilk amiral gemisi telefon olan Galaxy S8 olacak...

Kendini Galaxy S8 ile affettirmeye hazırlanan Samsung, bunu gerçekleştireceğe benziyor.

Galaxy S8'in kapalı halde ancak en net göründüğü fotoğraf sosyal medyada ortaya çıktı. @Venyageskin1 isimli Twitter kullanıcısı tarafından paylaşılan sızıntıda telefonun neredeyse tamamen çerçevesiz bir ekranla geldiği görünüyor. Ayrıca yine fotoğraftan görüldüğü üzere Samsung, Galaxy S8'de fiziksel parmak izi okuyucusunu kaldırmış. Muhtemelen daha önce sızdırılan bilgilerde de söylendiği gibi Galaxy S8'in ekranı parmak izi okuyabilecek.


İşte en net görüntüsü sızan Galaxy S8

SAMSUNG, GALAXY S8'İ NE ZAMAN TANITACAK?

Galaxy S8'in tanıtılması için şu anda iki tarih işaret ediliyor. Cihaz ya Şubat ayında düzenlenecek Mobil Dünya Kongresi'nde ya da Nisan ayında Samsung tarafından düzenlenecek özel bir basın toplantısıyla duyurulacak.

Telefona sahip olmak isteyenler merakla bekliyor...

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP
canlı tv

Daha Fazla Canlı Tv Kanalı için tıklayın.
En Popüler Galeriler