Gündem

Fanatik baba çocuklarına "Alex" ve "Musa Sow" adını koydu

Kahramanmaraşlı fanatik Fenerbahçeli Adnan Orçan, çocuklarından birinin adını "Hanifi Alex, diğerinin adını "Musa Sow" koydu
1/5

Kahramanmaraşlı fanatik Fenerbahçeli Adnan Orçan, çocuklarından birinin adını "Hanifi Alex, diğerinin adını "Musa Sow" koydu

2/5

Fenerbahçe tutkusunun çocukluktan gelen bir aşk olduğunu ifade eden Adnan Orçan, "Bu yaşıma kadar Fenerbahçe'nin bütün maçlarını izledim. Fenerbahçe'nin bütün maçları bizim için önemlidir. Yendiği zaman o gün bizim için bayram havasındadır, ama yenildiğimiz zaman o hafta boyunca bizim için ölümle zulüm arasında geçer. Televizyon izlemeyiz, sosyal medya hesaplarını kapatırız" dedi.

3/5

Brezilyalı efsane Alex'in yerinin ayrı olduğunu ve kendisine büyük hayranlık duyduğunu anlatan Orçan, "Top onun ayağına geldiği zaman ayrı bir heyecanlanıyorum. İstanbul'a maça gittiğimde tercümanı Samet Güzel'e de söylemiştim benim eğer bir gün oğlum olursa adını Alex koyacağım diye.

4/5

Zaten herkese de aşılamıştım bir oğlum olursa adı Alex diye. Golleri ile sempatikliği ile Moussa Sow sevgisi ruhumuza işledi onuda ailecek çok seviyoruz. Bu yüzden ikinci oğlumun adını da Musa Sow koydum. Üçüncü oğlum olursa onun adı da hazır, onun adı da "Lens" olacak buradan Lens'e de duyurulur" diye konuştu.

5/5

Çocuklarına Alex ve Musa Sow'un ismini vermekle çok güzel tepkiler aldığını söyleyen Adnan Orçan, şöyle devam etti: "Genelde hastanelerde ekrandan isimler çıktığı zaman inanmayanlar oluyor. Eline alıyorlar bakıyorlar kimliğinin fotoğrafını çekiyorlar, sonra kucağına alıp ayrı bir ilgi ile seviyorlar. Selfie çektirenler oluyor. Alex ve Musa Sow'a harçlık verenler oluyor.