Son Paylaşım

Arzu Sabancı sessizliğini bozdu!

Arzu Sabancı oğlu Hacı Sabancı ve Özge Ulusoy'un biten ilişkisiyle ilgili sessizliğini bozdu.
2/8

Hacı Sabancı ve Özge Ulusoy'un 6 yıl süren ilişkilerini bitirmesi üzerine gözler Sabancı'nın annesi Arzu Sabancı'ya çevrildi.

3/8

Arzu Sabancı'nın, en başından beri bu ilişkiye karşı olduğu sık sık söyleniyordu.

4/8

Dolayısıyla ayrılmalarında Arzu Hanım'ın etkisinin olabileceği dilden dile dolaşırken Los Angeles'tan itiraz geldi.

5/8

Los Angeles'ta tatilde olan Arzu Sabancı sessizliğini Bülent Cankurt'a bozdu: "Oğullarımızın sevdikleri, bizim de sevdiklerimiz olur. Onları baş tacı yaparız. İlişkilerinin bittiğini biz de sizin gibi öğrendik. İnsanlar bu konuyu benimle niye ilişkilendiriyor anlamıyorum."

6/8

"Genç bir kadını ailesine ve topluma karşı 'İstenmiyor' gibi göstermek, eski Türk filmleri tarzı melodram yaratmak gibi. Bu da insanların hoşuna gidiyor belli ki." "Her anne gibi evlatlarının mutluluğunu ve sevdiği insanlarla beraber olmalarını en çok isteyen kişi olarak beni ayrılığa sebep göstermeleri hem beni üzüyor, hem de bunu karşı tarafa yapılmış rencide edici bir saygısızlık olarak görüyorum."

7/8

"Yetişkin insanlar kendi ilişkilerini yaşarlar ve kendi kararlarını verirler. Biz anne babalar sadece onların mutlu olmalarını, sevdikleri kişilerle bir ömür geçirmelerini dileriz."

8/8

Arzu Hanım, bunları söylerken çok samimi ve içtendi. Galiba artık Arzu Sabancı'yı, eski Türk filmlerindeki 'kötü anne' gibi görmekten vazgeçmemiz gerekiyor.