Son Paylaşım

Katherine Ramos, Can Yaman'ı beğeni yağmuruna tuttu

2016 Ukrayna Güzeli Katherine Ramos, ünlü oyuncu Can Yaman’ı yakın takibe aldı! Güzel model, oyuncuyu Instagram’da markaja alıp Yaman’ı beğeni yağmuruna tuttu.
2/12

Son dönemin parlayan yıldızlarından Can Yaman\'a ilgi, sınırları aştı. Adı kendisi gibi oyuncu Demet Özdemir\'le anılan Yaman, yabancı güzellerin de dikkatini çekti. Bunlardan biri de 2017\'de Manchester City\'nin yıldızı İlkay Gündoğan\'la aşk yaşayan 2016 Ukrayna Güzeli Katherine Ramos.

3/12

Instagram\'da 32 bin kişinin takip ettiği 27 yaşındaki güzel model, geçtiğimiz gün Can Yaman\'ı markaja aldı. 985 kişiyi takip eden Katherine Ramos, Yaman\'ı da bu listeye ekledi.

4/12

Bununla da kalmayan Ukraynalı güzel, yakışıklı oyuncunun fotoğraflarını da beğeni yağmuruna tuttu. Katherine Ramos\'un Can Yaman\'a Instagram\'dan mesajlar attığı da konuşuluyor. Ukraynalı güzelin ilgisine şimdilik kayıtsız kalan Yaman, seksi modeli de takibe almadı. Bu arada yabancı güzellerin Türk oyunculara ilk ilgisi değil.

5/12

Daha önce başta Burak Özçivit olmak üzere birçok Türk oyuncu, yabancı modellerin ilgisine maruz kalmıştı. Hatta Özçivit\'i mesaj ve beğeni yağmuruna tutan güzeller, eşi Fahriye Evcen tarafından da engellenmişti.

6/12

Şimdi ise Can Yaman\'a 2016 Ukrayna Güzeli tarafından gösterilen bu ilgi üzerine gözler, aşk yaşadığı konuşulan Demet Özdemir\'e çevrildi.

12/12

Manchester City\'nin yıldızı İlkay Gündoğan ile Ramos, 2017\'de yaklaşık 6 ay aşk yaşadı.