Son Paylaşım

Ünlü manken Annalise Braakensiek ölü bulundu

Avustralyalı ünlü manken Annalise Braakensiek evinde ölü bulundu! Ülkesinin en gözde mankenlerinden olan Annalise Braaksensik geçtiğimiz aylarda eşinden boşanmıştı, aynı şekilde 45 yaşındaki manken sosyal medyada depresif ve karamsar mesajlar paylaşıyordu.
1/15

Ailesinin ve yakınlarının ulaşamadığı ve bu sebeple polise bildirimde bulundukları açıklanırken yerel basın, genç kadının Sydney\'deki evinde ölü bulunduğunu yazdı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

2/15

Ölmeden önce, \"Yaşamım karanlık, zor ve talepkar, son zamanlarda çok korkutucu oldu\" açıklamasını yapan Braakensiek, son dönemde intiharı önlemeye yönelik çalışmalar yapan bir sivil toplum kuruluşunda çalışıyordu.

3/15

Bir dönem depresyon tedavisi geçiren Braakensiek\'in yakın arkadaşı Adriana Dib, \"Annalise ile ölmeden önce konuşmuştum ve ses tonu gayet iyi geliyordu. Dünya bir ışığını kaybetti\" dedi.

4/15

Norveç asıllı Braakensiek kariyeri boyunca birçok marka için podyuma çıkmış ve televizyon dizi ve filmlerinde rol almıştı.

5/15

ANNALISE BRAAKENSIEK KİMDİR? 9 Aralık 1972, Sidney doğumlu, Avustralyalı manken ve aktris Annalise Braakensiek Norveç asıllıdır. En bilinen rolü \"Pizza\" adlı televizyon dizisinde \"Claudia Macpherson\" karakterini canlandırdığı roldür.

6/15

Annalise\'in İngilizce, Almanca, Felemenkçe, İtalyanca ve Japonca konuşabildiği söylenmektedir.