Son Paylaşım

Ünlülerin Instagram paylaşımları - 16 Ekim

Ünlü isimlerden Instagram paylaşımları gelmeye devam ederken, sosyal medya kullanıcılarından en çok ilgi gören paylaşım Seda Akgül'den geldi. Verdiği kilolarla gündemden düşmeyen Akgül, Instagram hesabından mayolu bir fotoğrafını paylaştı. Gelen eleştirilere de bu paylaşım aracılığıyla cevap veren Akgül, "Beğenmeyene mayomu yollayacağım. Memlekete anca seneye gelir" dedi.
2/21

"Bugun biz de minik kalplere dokunduk Spastik cocuklar icin bir farkindalik yaratmak ve faydali olmak isterseniz bu paylasimi repost edebilir veya bagis yapabilirsiniz... Hesap numarasi Akbank Icerenkoy Subesi TR810004600570888000078628 aciklama kismina Seam Academy yazmayi unutmayin!"

5/21

"Tesisat boruları ve zincirlerden dekorumuz... çöpe atmadan bi daha düşünün"

6/21

"Bu akşam başlıyoruz ..saat 20.00 de star tv ye..."Hayat Bazen Tatlıdır" sizlerle.."

7/21

"Bir yaş daha alırken gördüm ki benimm iyi ki dogmusum diyecegim ailem var cok degerli cook güzel emek verdigim ama kat kat dönen dostluklarım var Verdikleri degerle gösterdikleri özenle beni aglatanlar var mutluluktan .Hepsi iyi ki var sizler de cook cook mutlu olun sevdiklerinizle .Buradan bana yazan,cicekler yollayan,güzel notlar,postlar hazırlayan ,pastalar,hediyeler gönderen herkese sonsuz tesekkürler .Hepinizi cokk seviyorum"

10/21

"Mutlulukların en ışıklısı sizinle olsun"

11/21

"#graffiti #brklyn #tb"

13/21

"Asla hayallerinden vazgecme cunku ancak hayalperest bir yurek bu dunyanin vahsetine baskaldiracak kadar cesur olabilir..."

14/21

"Geldi işte zamanı..Başka bir kadınla tanıştım,çok sevdim dilerim siz de sever özümsersiniz.Tüm arkadaşlarım için dileğimi kendi işim için de diliyorum emekler zayi olmasın.. O zaman, "Hayat Bazen Tatlıdır" bu akşam saat 20:00'da Star'da!"

15/21

"Huzur olsun , iyi geçen bir pazar olsun... Hatıralarınız hep mutluluk versin "

19/21

"İsteyen kişiliğimi isteyen dişiliğini beğensin. Ben buyum arkadaş. Bir bütün. Beğenmeyenlere de mayomu yollıycam(çünkü memlekete anca seneye gelir) bir de o poz versin biz bakalım!!!"

20/21

"Ne güzel renkler; sarı-yeşil arkadaş... işte tam Şanlıurfaspor, tamda doğanın rengi çimen yeşili ve limon sarısı... Kurban oluram SENİ RENGİYE... Bu resim taaa ozamanlar amerika ya ameliyata gitmiştim çok eski, herşey siyah beyaz"

21/21

"Hangi oyunu oynarsanız oynayın! Musul ve Kerkük bizimdir. Er ya da geç, Allah'ın izniyle Türkiye Cumhuriyeti sınırlarına katacağız."