Gündem

Adnan Oktar soruşturmasında kan donduran itiraflar

Adnan Oktar soruşturmasında mide bulandıran detaylar ortaya çıkıyor.İtirafçıların ifadesine göre itaatsizlikten ceza alan kadına 20 erkek tecavüz ediyordu

Adnan Oktar ve müritlerine yönelik soruşturmada mide bulandıran detaylar ortaya çıkmaya başladı. İtirafçıların ilk ifadelerine göre "İtaatsizlikten ceza alan kadına 24 saatte 20 erkek tecavüz ediyordu"

Çocuk tacizinden, casusluğa kadar 30 ayrı suçlamayla gözaltına alınan Oktar ve 234 müridinin tüm mal varlığına el konulurken şirketlerine de kayyum atandı. Yaşları 11 ile 40 arasında değişen 70 kişi Adnan Hoca’dan şikayetçi oldu.

24 SAATTE 20 ERKEK TECAVÜZ EDİYORDU

Posta Gazetesi'nin haberine göre; Örgütten kaçıp itirafçı olanların iddiaları kan dondurdu: 95 örgüt evi var. Erkek müritler, bölge bölge çalışıyor. Zengin muhitlerde kandırdıkları kadınları evlere getiriyorlar. Bu kadınlara çekilen ilişki görüntüleri ile şantaj yapılıyor. Tuvaletlerde bile kamera vardı. İtaatsizlikten ceza alan kadına 24 saatte 20 erkek tecavüz ediyordu. Tacize uğrayanlar arasında çocuklar da vardı.

Paravan şirketlerle milyonlarca liralık hayali ihracat yaptığı da ortaya çıkan Adnan Oktar’ın villasındaki 16 lüks araç ile çok sayıda tarihi esere de el kondu.

SUÇ YELPAZESİ REKOR KIRDI

Adnan hoca ve örgütüne ‘Çocuklara tacizden askeri casusluğa’ kadar 30 ayrı suçlama yöneltildi. Türkiye tarihinde ilk kez bir örgüt bu kadar çeşitli suçtan sorumlu tutuldu.

'KEDİCİKLER'İ KULLANARAK ŞANTAJ YAPIYORDU

Adnan Oktar, A9 isimli TV kanalında ‘Kedicik’ diye isim taktığı kadınlar ile program yapıyordu. İtirafçıların verdiği bilgiye göre; mürit kadınlar nüfuzlu yerli-yabancı kişilere şantaj yapmak için de kullanılıyordu. Ayrıca kadınlar, mürit erkeklerin seks kölesiydi.