Gündem

Artık Instagram'ın en çok beğenileni Kylie Jenner değil!

Instagram’da 4 Ocak tarihinde world_record_egg isimli bir hesabın paylaştığı fotoğraf yumurtası Kylie Jenner’ın beğeni rekorunu geçti.

Sosyal paylaşım platformları arasında dünya üzerinde en çok kullanılanların başında olan Instagram’da “en çok beğeni alan fotoğraf” artık Kylie Jenner’ın paylaşımı değil!

2019/01/14/asfasfasf.jpg

2019/01/14/sqadaqd.jpg

KYLİE JENNER'I ÇOKTAN GERİDE BIRAKTI 

4 Ocak tarihinde world_record_egg, Dünya Rekoru Yumurta isimli hesap üzerinden paylaşılan bembeyaz arka plan önüne yerleştirilmiş sade yumurta fotoğrafı, başta kimsenin ilgisini çekmemişti. Sonrasında çeşitli sosyal medya siteleri üzerinde paylaşılmaya başlanan rekor denemesi, bugün sabah saatlerinde amacına ulaştı. Yumurta, 6 Şubat 2018 tarihinde Kylie Jenner’ın yeni doğan bebeğinin bulunduğu ve 18.1 milyon beğeni alan Instagram gönderisini geçti.

Sade yumurta gönderisi, TSİ 09.30 civarında 23 milyon beğeni alarak, Jenner’ın 7 milyon beğeni üzerine çıktı. Dünya rekorunun internet sitelerine haber olmaya başlamasıyla beğeni sayısının daha da yükseleceği tahminler arasında yerini aldı. Gönderiyi takip edenler, yumurta resminin sadece 13 Ocak’ta 4 milyondan fazla beğeni aldığını da dile getirdiler. 

YUMURTAYI JENNER, JUSTİN BİEBER VE BALDWİND TAKİP EDİYOR 

Yumurta ve Kylie Jenner’dan sonra 13.3 milyon beğeniyle Justin Bieber’ın Hailey Baldwin ile nişanlandığı görsel üçüncü sırada yer alıyordu. Dördüncü sırada, silahlı saldırı sonrasında hayatını kaybeden XXXTentacion’ın ölmeden önceki son fotoğrafı, beşinci sıradaysa yine Kylie Jenner’ın kızının ikinci fotoğrafı yer alıyordu.