Gündem

Atatürk Havalimanı’nda 59 araç unutuldu

Atatürk Havalimanı’nın İstanbul Havalimanı’na taşındı. Ticari uçuşlara kapatılan havalimanının otoparkında unutulan araçlar ise şaşırttı. Birçoğu lüks sınıfta yer alan 59 araç havalimanında sahiplerinin kendisini almasını bekliyor. 6 Nisan’da başlayan ve 45 saatlik başarılı bir operasyon ile gerçekleşen büyüktaşınmanın ardından bölge havacılık merkezi İstanbul Havalimanı’na aktarıldı. Taşınmanın tamamlanması ile Atatürk Havalimanı’ndaki tarifeli uçuşları da noktalandı. ATATÜRK […]

Atatürk Havalimanı’nın İstanbul Havalimanı’na taşındı. Ticari uçuşlara kapatılan havalimanının otoparkında unutulan araçlar ise şaşırttı. Birçoğu lüks sınıfta yer alan 59 araç havalimanında sahiplerinin kendisini almasını bekliyor.

6 Nisan’da başlayan ve 45 saatlik başarılı bir operasyon ile gerçekleşen büyüktaşınmanın ardından bölge havacılık merkezi İstanbul Havalimanı’na aktarıldı. Taşınmanın tamamlanması ile Atatürk Havalimanı’ndaki tarifeli uçuşları da noktalandı.

ATATÜRK HAVALİMANI BOŞALTILAMADI

Yeşilköy’de pistlerle birlikte otoparklar da kapatıldı. 8 bin 500 araç kapasiteli havalimanı otoparkı boşaltıldı. Ancak sahipleri tarafından uzun süredir alınmayan kimi lüks birçok araç otoparkta sahiplerini geri gelip alması için bekletiliyor. Havalimanı otoparkında 3 tanesi motosiklet olmak üzere toplamda 59 araç bulunduğu öğreildi.

YEDİEMİNE ÇEKİLECEK

Sahiplerine ulaşılamazsa yediemin otoparkına götürülecekler 
Uzun yıllar havalimanını işleten TAV ise otoparkta bekleyen araçların sahiplerine ulaşmak üzere harekete geçti. Şu anda kadar bazı araç sahiplerine ulaşıldığı öğrenilirken, geri kalan araç sahiplerine ulaşılamaması durumunda atıl halde bekleyen araçların yediemin otoparkına çekileceği bilgisi edinildi.

Öte yandan üzerindeki toz tabakasından uzun süredir beklediği anlaşılan araçların otopark ücretlerinin de bir hayli arttığı bildirildi.

canlı tv

Daha Fazla Canlı Tv Kanalı için ziyaret ediniz.