Gündem

Beşiktaş Şenol Güneş’e kırgın değil

Beşiktaş yöneticisi Hüseyin Yücel, sezon sonu takımdan ayrılacak tecrübeli çalıştırıcıya kırgın olmadıklarını ve en iyi şekilde uğurlayacaklarını söyledi

Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Yücel sezon sonu takımdan ayrılacak olan teknik direktör Şenol Güneş’i en iyi şekilde uğurlayacaklarını ifade etti. Beşiktaş Kulübü’nde göreve başladığı sürede 2 şampiyonluk yaşatan Şenol Güneş’in 4 sezon boyunca takımı çok iyi yönettiğini vurgulayan Yücel, kurt çalıştırıcının Türk Milli Takımı’nda da başarılara imza atacağına inandığını söyledi.

HOCAYI EN İYİ ŞEKİLDE UĞURLARIZ

Beşiktaş yöneticisi Yücel Kırklareli’nde katıldığı bir programın ardından gazetecilerin sorularını cevaplarken Şenol Güneş ile ilgili olarak şu değerlendirmeleri yaptı:


Şenol hocayı çok güzel bir şekilde uğurlayacağız. Bizde göstermiş olduğu başarıyı inşallah milli takımda da gösterir. (Milli takımın başındaki) İlk iki maçında kazandık, inşallah bunun devamı gelir. Gerek bizim başkanımız olsun gerek yönetim kurulu üyelerimiz olsun şunu söylüyor; ‘Beşiktaşlıyız, Beşiktaş bizim ama A Milli Takım tüm Türkiye’nin, hepimizin.’ Bu anlamda bizim kırgınlığımız söz konusu değil. Milli takım yine bizim.” 


ÖNCE SEÇİM SONRA TEKNİK DİREKTÖR

Beşiktaş Kulübü’nün şu an seçim sürecinde olduğunun altını çizen ve bu nedenle teknik direktör arayışı içinde olmadıklarını ifade eden Hüseyin Yücel yeni hoca için genel kurulun tamamlanmasının ardından çalışmalara başlayacaklarını vurguladı:

Bir ay sonra seçim varken yeni bir hocayla oturup görüşmeyi, anlaşmayı, yeni gelecek yönetime, yeni gelecek arkadaşlara etik anlamda çok doğru bulmuyoruz. Yapılacak iş, seçimin ertesi günü yeni hoca çalışmalarına start vermek. En kısa zamanda Beşiktaş’ı önümüzdeki sezonlarda başarıya ulaştıracak, şampiyonalara ulaştıracak bir hocayla anlaşacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın..

BEŞİKTAŞ, BAŞAKŞEHİR’İ 2-1 YENER

Beşiktaş için Medipol Başakşehir ile oynanacak mücadelenin çok önemli olduğunu işaret eden Hüseyin Yücel önümüzdeki sezonun hedeflerine dikkat çekerken maçla ilgili olarak da şu değerlendirmeyi yaptı:

Şampiyonlar Ligi’ne kesinlikle gitmek istiyoruz. Fikstüre baktığımızda da bana göre yüzde 50’nin üzerinde avantajımız var. Bu akşamki Başakşehir maçı bu anlamda çok önemli. Aynı zamanda yarın Fenerbahçe ile Galatasaray karşılaşacak. Başakşehir sezon başından bu yana çok disiplinli oynayan, iyi kadrosu olan, organize olmuş bir takım. Biz de saha avantajımızı kullanacağız. Ben karşılaşmayı 2-1 Beşiktaş alır diyorum.

canlı tv

Daha Fazla Canlı Tv Kanalı için ziyaret ediniz.