Gündem

Bu adam neyin kafasında?

Turan Yener adlı adam 3 farklı programda seyircinin karşısına üç farklı rolle çıktı. Seyirci de artık isyan noktasında.

Esra Erol'un ünlü damat adaylarından Turan Yener son günlerde TV8'de yayınlanan Gerçeğin Peşinde adlı programda bir cinayetin itirafçısı olarak yer alıyor. Turan bir yerde damat adayı, başka bir yerde damat adayı başka bir programdaysa 18 yıldır çocuklarını göremeyen acılı baba rolünde.

turan yener

Adı Turan Yener. Ekranda kimi zaman damat adayı, kimi zaman bir olayın tanığı. Yener, 28 Mart 2017 tarihinde Atv’de yayınlanan “Esra Erol’da” programına katılarak Sevinç adında bir kadına talip oldu. Ardından, Serap Paköz’ ün Tv8 kanalında sunduğu “Gerçeğin Peşinde” programına katılan Turan Yener, bu kez izleyenlerin karşısına cinayet itirafçısı olarak çıktı. Hatta yaptığı itiraf üzerine polis tarafından gözaltına alındı.

turan yener

Yener, son olarak geçtiğimiz günlerde Kanal D’de Asuman Dabak’ın sunduğu “Gel Barışalım” adlı programa konuk oldu. Bu kez Turan Yener, 18 yıldır çocuklarını görmeyen bir baba olarak ekrandaydı. 3 farklı kanalda ve farklı formattaki programlara katılan Yener, hepsinde farklı bir olayın kahramanıydı. Durumu fark eden izleyiciler RTÜK’e şikayet yağdırdı.

 • USD
  0,20
  3,7544
 • EURO
  0,27
  4,6619
 • ALTIN
  0,30
  162,66
 • PETR
  0,68
  65,2900