Gündem

Devlet Bahçeli’nin sağlık durumu nasıl?

Devlet Bahçeli’nin sağlık durumuyla ilgili medyada yer alan iddialara ilişkin eski Ülkü Ocakları genel başkanları ortak açıklama yaptı.

Devlet Bahçeli’nin sağlık durumu hakkında sosyal medyada bazı iddialar dolaşıyor. MHP Genel Başkanı’nın durumunun kritik olduğu haberleriyle ilgili eski Ülkü Ocakları genel başkanları ortak açıklama yaptı.

Eski Ülkü Ocakları genel başkanları, “Kamuoyunda ve özellikle sosyal medyada Bahçeli’nin sıhhati üzerinden yürütülen manipülatif, ahlaka ve insani tüm değerlere aykırı söylem ve üslupları şiddetle kınıyoruz.” ifadeleri kullanıldı.

Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanları Atilla Kaya, Suat Başaran, Alişan Satılmış, Azmi Karamahmutoğlu ile Harun Öztürk, MHP Genel Başkanı Bahçeli’nin sağlık durumuna ilişkin ortak açıklama yaptı.

Açıklamada, önceki günlerde Başkent Üniversitesi. Ankara Hastanesi’nde üst solunum yolu enfeksiyonu teşhisi konulan. Bahçeli’nin tahlil ve tetkikler sonrası taburcu edildiği anımsatıldı.

‘Devlet Bahçeli’ye karşı yürütülen manipülatif söylemleri kınıyoruz’

Bahçeli’nin tedavisinin başarılı bir neticeye ulaştığını ve doktorların tavsiyesi üzerine istirahat ettiğinin memnuniyetle öğrenildiği ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

“Kamuoyunda ve özellikle sosyal medyada Bahçeli’nin sıhhati üzerinden yürütülen manipülatif, ahlaka ve insani tüm değerlere aykırı söylem ve üslupları şiddetle kınıyor; Ülkücü. Hareket’in ve Türk milletinin bu tür ahlaksızlıklara prim vermeyeceğini ümit ediyoruz.

Sayın Genel Başkanımızın geçirmiş olduğu rahatsızlığı teessürle karşılamakla birlikte, sıhhatine kavuşmuş olmasından duyduğumuz memnuniyeti ifade ediyor, kendisine. Cenab-ı Allah’tan şifa ve sıhhat niyaz ederken, Ülkücü Hareket’in tüm mensuplarına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.”