Gündem

Doktor Banu Çiftçi’yi çok kızdırdılar

Başarılı doktor Banu Çiftçi, kendisini sosyal medya üzerinden hedef göstererek ağır ithamlarda bulunan kişiyi affetmedi, mahkemeye verdi.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Banu Çiftçi, sosyal medyada şok bir olay yaşadı. Bir sosyal medya kullanıcısı başarılı doktoru hedef göstererek, “Maalesef şu an çok güvenilir bir kaynaktan edindiğim bilgiye göre; Bu kadın tatile çıkacağı için plasentasını patlatarak daha zamanı gelmemiş gebelere erken doğum yaptırıyormuş” iddialarına yer verdi.

“FETÖ DE HİZMET ORGANİZASYONUYDU”

Op. Dr. Banu Çiftçi’yi hedef alan sosyal medya kullanıcısı iddialarını sürdürerek, “Afrika’ya kuyu açmaya, olmadı toplu doğuma gidebilirsiniz. Tebrik ediyorum. Allah kabul etsin. Ama FETÖ de bu tarz işler yapan kendi çapında faydalı ve hizmet için var olmuş bir organizasyondu” ifadelerini kullandı.

“AFRİKA’DA SU AÇMA BEDELİNİ İSTEYECEĞİM”

Durumu Instagram üzerinden takipçileriyle paylaşan Banu Çiftçi, kendisini hedef alan kişi hakkında suç duyurusunda bulunduğunu belirterek duruşmada tazminat kazanırsa Afrika’da su kuyusu açma bedeli olan 4 bin dolar isteyeceğini söyledi.

Instagram hesabından açıklama yayınlayan Banu Çiftçi, şu ifadelere yer verdi:

“Anlayamadığım sadece şu ikisi;

1.Bir insan nasıl olur da hiç görmediği tanımadığı birine bu kadar nefret kusar.

2.Diğeri de iyiliğe inanmak bu kadar mı zor?

Anne adaylarımı meleklerim okula gittiğinde bile takip eden bir hekim olarak böyle bir olaydan benim niye haberim yok, hakkımda süren herhangi bir dava var da benim niye haberim yok.

Bana her tür karalama yapmaya çalışanlara sesleniyorum:

mesleğim üzerinden yapmayın, hastalarım böyle yanıt verir, ters teper işte.
(reklam yapıyor demeye devam edin; başka da bir şey bulamıyorsunuz zaten. Her şeyim o kadar şeffaf ki benim. Bu arada, iyiliğin reklamını yapmaya devam edeceğim ömrüm yettikçe, haberiniz olsun…

Eğer kazanırsam, inşallah bu tazminatla açacağım Afrika’daki 12. su kuyumuzun adını da “İnadına iyilik” koyacağım.

Hastalarımı bırakıp geldim adliyeye; sadece örnek teşkil etsin istiyorum. Meyve veren ağaç boyutunu da aştı artık bu çirkinlikler…
Adli süreci sizlerle de paylaşacağım.”

canlı tv

Daha Fazla Canlı Tv Kanalı için ziyaret ediniz.