Gündem

Erdoğan: Kazandığınız üç beş belediye sizi yanıltmasın

Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na seslenerek, “Kazandığınız üç beş belediye sizi yanıltmasın, millet sizden delikanlıca tavır bekliyor” dedi.

Erdoğan, Trabzon’da yaptığı toplu açılış töreni konuşmasında Kemal Kılıçdaroğlu’na seslenerek, “Eğer ‘Türkiye’nin yanında olduğunu’ söylüyorsan, o zaman milletimize düşmanlık edenlerin yanında ne işin var? Kazandığınız üç, beş belediye sizi yanıltmasın” dedi.

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Trabzon’da 15 Temmuz Şehitler ve Hürriyet Parkı’ndaki Toplu Açılış Töreni’nde konuştu.

Cumhurbaşkanı, konuşmasında, “Hiçbir şehidimizin tek damla kanı, hiçbir kahramanımızın fedakarlığı boşa gitmemiştir, gitmeyecektir.” dedi.

“PKK’ya terör örgütü diyemeyen Meclis’teki uzantılarına sandıkta gereken dersi verelim.” ifadelerini kullanan Erdoğan, “Bay Kemal, sen bu terör örgütünün mensuplarıyla Ankara’dan İstanbul’a yürüyebilirsin ama bizim en ufak bir dirsek temasımız olamaz.” şeklinde konuştu.

Erdoğan: “CHP, sen kimin yanındasın?”

Türkiye Cumhurbaşkanı, “CHP, sen kimin yanındasın? Eğer ‘Türkiye’nin yanında olduğunu’ söylüyorsan, o zaman milletimize düşmanlık edenlerin yanında ne işin var?” diyerek şöyle konuştu:

“Milletimiz sizden istiklalimizi ve istikbalimizi ilgilendiren konularda yuvarlık laflar değil, delikanlıca tavır bekliyor.”

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Trabzon’da Toplu Açılış Töreni’ne katılarak konuşma yaptı. ( Cumhurbaşkanlığı / Cem Öksüz – Anadolu Ajansı )

Cumhurbaşkanı, “CHP yönetimine, evlatlarına bir utanç değil, şeref mirası bırakmaları çağrısında bulunuyorum. Kazandığınız üç beş belediye sizi yanıltmasın.” ifadelerini kullandı.

“Emine Bulut’a yapılan alçaklıktır”

Cumhurbaşkanı, “Emine Bulut hanımefendi ile ilgili olay, yenilir yutulur bir olay değil. Bu ciddi bir vahşet, alçaklık, adiliktir.” dedi.