Gündem

Evden kaçan motosiklet tutkunu Ceren'den iyi haber

İstanbul'da annesine peçetenin üzerine yazılı not bırakarak kayıplara karışan 16 yaşındaki Ceren Ömür Koca babası tarafından tesadüfen bulundu.

İstanbul'da Tuzla'da yaşayan ve 4 gün önce anne ve babasına peçetenin üzerine "Okurken üzüleceğini biliyorum ama üzülme. Ben iyi olmak için gidiyorum Bu aralar psikolojim bozuk biliyorsun. Uzaklara gidiyorum, sizi üzmeyeceğim yerlere. Böylesi emin ol daha iyi. Polise haber vermeyin. Beni rahat bırakın. Kendine iyi bak" yazılı not bırakarak kayapılara karışan 16 yaşındaki Ceren Ömür Koca bulundu.

SOKAKTA BİR ANDA KARŞISINA ÇIKTI 

Henüz lise öğrencisi olan Ceren, İstanbul'u karış karış gezerek kendisini arayan babasıyla tesadüfen Taksim'de karşılaştı.Baba Ercan Koca kızını, kaybolduğu günden bu yana kızını gece gündüz demeden sokak sokak arıyordu. Ceren'in gidebileceği tüm yerleri dolaşan baba Ercan Koca, önceki gün yine Taksim'de kızın Ceren'i aramaya devam ederken, Ceren'i birden karşısında gördü.

Gözlaşlarına boğulan baba kız birbirlerine sarıldı. Babasından özür dileyen genç kız bir daha evden kaçmayacağınıa dair babasına söz verdi. Allah'ın bir lütfu olarak kızlarını bulduklarını söyleyen baba Ercan Koca da reşit olmayan kızını sorgusuz sualsiz kalmasına izin veren oteli ise şikayet etti.

SOFUOĞLU "DÖN" ÇAĞRISI YAPMIŞTI

Tuzla'da Postane Mahallesi'nde ikamet eden liseli Ceren Ömür Koca, 3 Aralık gecesi ailesine bir mektup bırakarak evden kaçmıştı. Sosyal medya Ceren için harekete geçmiş, Ceren'in hayranı olduğu dünya motosiklet şampiyonu Kenan Sofuoğlu da Ceren'in eve dönmesi içi çağrı yapmıştı.

 • USD
  1,27
  3,9847
 • EURO
  1,63
  4,9239
 • ALTIN
  0,00
  172,59
 • PETR
  2,10
  70,3600