Gündem

Fuat Uğur ve Cem Küçük Cengiz Er'i ölümle tehdit etti

İhlas’ın tetikçileri Fuat Uğur ve Cem Küçük, TGRT'deki canlı yayında üskü kapalı olarak gazeteci Cengiz Er’i neden ölümle tehdit etti?

İhlas Medya’nın TGRT kanalında Medya Kritik adlı program yapan Cem Küçük - Fuat Uğur ikilisi gazeteci Cengiz Er’i üstü kapalı şekilde ölümle mi tehdit etti?

Biri eski TKP’li Fuat Uğur diğeri de Mavi Marmara'da şehit olanlara manyak diyecek kadar kontrolünü kaybedebilen bir meczup olan Cem Küçük. Bu ikili, TGRT ekranlarına sanki birilerine şantaj yapmak, birilerine aba altından sopa göstermek için çıkıyor gibi. Ancak Cumhurbaşkanı Erdoğan "Kimse benim üzerimden racon kesmeye kalkmasın" dedikten sonra biraz olsun duruldular. İnsanları tehdit etmeyi bıraktılar. Ancak bugün tehditlerine kaldıkları yerden devam ettiler...

Haklarında yapılan en ufak bir eleştiriye dahi tahammülleri olmayan Fuat Uğur - Cem Küçük ikilisi, superhaber.tv'deki haberden rahatsız olunca Cengiz Er'i canlı yayında çok sert şekilde eleştirmeye başladılar. Eleştiriler o kadar sertti ki, cümleler en sonunda eleştiri sınırlarını aşıp ölüm tehdidine dönüşüverdi.

Fuat Uğur'dan Cengiz Er'e tehdit

Fuat Uğur TGRT ekranlarında, canlı yayında Cengiz Er hakkında konuşurken Cengiz Er’i kafası koparılmış tavuğa benzetti. Fuat Uğur'un superhaber.tv adlı haber sitesinin sahibi Cengiz Er’in Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kuzeni olduğunu da sık sık gündeme getirmesi dikkat çekti.

Cem Küçük'ten Cengiz Er'e ölüm tehdidi mi?

Cem Küçük de Cengiz Er’den ‘zavallı’ diye bahsetti. Küçük ayrıca, “Bir insanın medyada işsiz kalması için gerizekalı olması lazım” diyerek hakaretlerini sürdürdü.

“Bize karşı saldırıların devam ederse seni gömeriz” diyerek Cengiz Er’i tehdit eden Cem Küçük, “Bizi eleştirmeye devam edersen sen bilirsin. Tarihin çöplüğüne gönderdiğimiz adamların hepsi belli. Cezaevinde, yurtdışında, hepsi bitik.” sözleriyle tehditlerini sürdürdü.

Cengiz Er yanıt verdi

Gazeteci Cengiz Er, Fuat Uğur ve Cem Küçük'ün tehditlerine twitter hesabından "Kirli ekranınızdan bana çemkirmişsiniz alçak herifler!... Tetikçilik yapmayı bile beceremiyorsunuz. Zavallısınız..." sözleriyle karşılık verdi.

 • USD
  -0,62
  3,8627
 • EURO
  -1,05
  4,5378
 • ALTIN
  -0,46
  155,89
 • PETR
  -0,19
  63,2200