Gündem

Hale Soygazi - Murat Şar tartışmasına Ahmet Özhan da katıldı

40 yaşındaki Murat Şar'ın annesinin Hale Soygazi olduğu iddiası günlerdir tartışılırken mesele hakkında bir açıklama da Ahmet Özhan'dan geldi.

1976 ile 1985 yılları arasında Hale Soygazi'nin evlendiği ilk isim olan ünlü ses sanatçısı Ahmet Özhan, Show TV'de gündeme getirilen Hale Soygazi ve evlaklık verdiği oğlu Muşar Hak hakkında ilkkez konuştu. Ahmet Özhan, Ahmet Şar isimli 40 yaşındaki adamın Hale Soygazi'nin oğlu olabileceğine ihtimal vermediğini açıkladı.

Hale Soygazi iki evlilik yaptı

Hale Soygazi ilk evliliğini 1976 yılında Ahmet Özhan ile yaptı. Bu evlilik 1985 yılına kadar devam etti. Hale Songazi 2006 yılında ise ünlü gazeteci ve dilbilimci Murat Belge ile evlendi.

hale soygazi ve murat şar iddiası için ahmet özhan da konuştu

Murat Şar Hale Soygazi'nin çocuğu mu?

İşte günlerdir tartışılan soru bu? Mesele ilk olarak Seda Sayan'ın Show TV'deki programında dile getirildi. Hale Soygazi derhal karşı atağa geçerek DNA testi yapılmasını önerdi. Ancak Show TV Murat Şar - Hale Soygazi meselesini konuşmaya devam edince bu kez Hale Soygazi program ve yapımcıları hakkında dava açtı. Şu an olay mahkemelik.

murat şar hakkında ahmet özhan açıklamayaptı

Ahmet Özhan Murat Şar ve Hale Soygazi için ne dedi?

Ahmet Özhan'a göre iddiaları tutarlı bir tarafı yok. İşte Ahmet Özhan'ın "Murat Şar Hale Soygazi'nin evlaklık verdiği oğlu" iddiası hakkındaki düşünceleri: Şaşkınlık içinde izledim olanları. Hukuki ve bilimsel profil olarak da hiçbir şekilde sonuca, neticeye ulaştırılamayacak bir iddia üzerinde konuşuyoruz. Bun edenle bu konuşulanlara bir an önce son verilmesinde fayda görüyorum.

Öte yandan sosyal medyada çok ciddi bir kitle Seda Sayan'ın olayı daha fazla reyting kazanabilmek için gündeme getirdiğini, iddiaların asılsız olduğunu düşünüyor.

 • USD
  -0,62
  3,8627
 • EURO
  -1,05
  4,5378
 • ALTIN
  -0,46
  155,89
 • PETR
  -0,19
  63,2200