Gündem

Hale Soygazi'nin oğlu Murat Şar'ın babası kim?

Herkes günlerdir Murat Şar'ın annesinin Hale Soygazi olduğunu konuşuyor. Ancak akıllarda bir soru var. Eğer iddialar doğruysa Murat Şar'ın babası kim?

Seda Sayan'ın Show TV'de sunduğu programda 40 yaşlarında sakalıl bir adam annesinin ünlü oyuncu Hale Soygazi olduğunu açıkladığında herkes büyük bir şok yaşadı. Eski Türkiye ve Avrupa güzel olan Hale Soygazi'nin 40 yaşında bir erkek çocuğu olduğuna kimse inanamadı. Ancak iddalar günlerdir o kadar güçlü şekilde dillendiriliyor ki, artık "Eğer Murat Şar'ın annesi Hale Soygazi ise babası kim" sorusunun yanıtını aramaya çalışıyor.

Murat Şar Hale Soygazi'nin çocuğu mu?

Yüksek ihtimalle hayır. Çünkü Hale Soygazi televizyonlarda hakkında öne sürülen iddialara ilk olarak "DNA testi yaptıralım" diyerek karşı çıktı ardından da iddiasıy gündeme taşıyan televizyon programını mahkemeye verdiğini açıkladı. Yani Hale Soygazi,  Murat Şar'ın kendi oğlu olmadığına o kadar inanıyor ki, bunu tavrıyla ve eylemleriyle de net şekilde ortaya koymaktan çekinmiyor.

Murat Şar'ın babası kim?

Varsayalım ki Murat Şar Hale Soygazi'nin yıllar önce evlatlık verdiği oğlu. O zaman bu adamın bir de babası olması gerekmez mi? İşte son günlerde magazin gazetecileri bu soruya yanıt arıyor. Ortada dolaşan bazı isimler de yok değil. Bilindiği gibi Hale Soygazi o yıllarda ünlü şarkıcı Ahmet Özhan ile evliydi. Ahmet Özhan kısa süre önce bu iddiaları akıl dışı bulduğunu açıklamıştı.

Ünlü magazinci Erol Köse televizyon programında Murat Şar'ın babası kim sorusuna yanıt ararken üç ismi paylaşacağını söyledi. İddialara göre Murat Şar'ın babası olduğu iddia edilen kişi o kadar güçlü biri ki, adli tıp sonuçlarını bile değiştirebilir.

 • USD
  -0,51
  3,8669
 • EURO
  -0,49
  4,5635
 • ALTIN
  0,06
  156,70
 • PETR
  0,17
  63,4500