Gündem

HDP'li vekil: Hiçbir zaman çaresiz olmadık, çünkü PKK var

HDP'li eski vekil Nadir Yıldırım, twitter paylaşımıyla tepki çekti. Yıldırım yaptığı paylaşımda "Hiçbir zaman çaresiz olmadık. Çünkü PKK var" dedi.

HDP Van 26. Dönem Milletvekili Nadir Yıldırım, twitter paylaşımıyla tepki çekti. Terörle bağını çözemeyen Halkların Demokrat Partisi (HDP), sıkı sıkıya bağlamaya devam ediyor. Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) çatısı altında bulunmuş vekiller PKK güzellemesi yapmadan cümle kuramıyor.

POLİSİ ISIRAN VEKİLİ SAVUNDU

Dün bir polisin kolunu ısıran HDP'li vekil Saliha Aldeniz'in ardından bugün de bir başka HDP'li vekil haddini aştı. Terör elebaşı için açlık grevinde olan 27. Dönem Hakkari Milletvekili HDP'li Saliha Aldeniz'e destek amacıyla toplanan gruba müdahele eden polisin kolunu ısıran Saliha Aldeniz'in savunmasını da HDP'li vekiller üstlendi.

PKK'YI BİTİRECEĞİZ, ÇARESİZSİNİZ

Twitter'da söz konusu ısırık haberini paylaşarak tehditler savuran Nadir Yıldırım'a bir vatandaş, "PKK'yı bitireceğiz, çaresizsiniz" şeklinde yanıt verdi.

2019/02/14/dfg.jpg

HDP, PKK'DAN KOPAMIYOR

HDP'li Yıldırım'ın buna karşılık verdiği yanıtsa PKK ile HDP arasındaki bağları bir kez daha gözler önüne serdi. Yıldırım, çarelerinin PKK olduğunu ifade etti.

2019/02/14/dsh.jpg