Gündem

Kutluay, Demet Şener’in açıklamalarına isyan etti

İbrahim Kutluay, Mart ayında boşandığı eski eşi Demet Şener’in nafaka ve uzaklaştırma kararıyla ilgili söylediklerine isyan etti.

Demet Şener ile 11 yıllık evliliklerini geçtiğimiz Mart ayında sona erdiren İbrahim Kutluay’ın, Şener’in aldırdığı uzaklaştırma kararını hiçe sayması nedeniyle tekrar yargılanacağı konuşuluyordu. Ancak eski basketbolcu söz konusu iddialarla ilgili olarak isyan etti.

Kutluay, “Hem aile mahkemesinden hem de savcılıktan ret kararı var” dedi.

“SAÇMA SAPAN ŞEYLER BUNLAR”

Demet Şener’in kendisiyle ilgili olarak öne sürdüğü, “İbrahim evime gelip salonun ortasında ıslık çalarak gömleğini değiştirdi” iddialarının hatırlatılması üzerine ise Kutluay, “Saçma sapan şeyler bunlar… Ben sadece çocuklarımı almak için sokağa evin önüne gittim” ifadelerini kullandı.

“KONU BABALIĞIMLA ALAKALI OLUR HER AÇIKLAMAYI YAPARIM”

Şener’in sosyal medyada İbrahim Kutluay’ın nafakalarını yatırmadığını iddia etmesi üzerine Instagram hesabı üzerinden dekontları paylaşan eski basketbolcu, bu durumun tepki çekmesiyle ilgili olarak da konuştu.

İbrahim Kutluay, “Parayı yatırmadığıma dahil yanlış bilgilerle sosyal medyayı bilgilendirecekler, ben yatırdığım dekontları görünce yanlış mı yapmış olacağım… Bu konularla ilgili hiç konuşmadım ama konu çocuklarım ve babalığımla alakalı olursa her türlü açıklamayı yaparım” açıklamasında bulundu.