Gündem

İskenderpaşa Cemaati'den Cumhur İttifakı'na destek

İskenderpaşa Cemaati, cumhurbaşkanlığı seçiminde Cumhur İttifakı'na ve Recep Tayyip Erdoğan'a desteklerinin devam edeceğini duyurdu.

İskenderpaşa Cemaati, 24 Haziran cumhurbaşkanlığı seçimininde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a desteklerinin devam edeceğini açıkladı.

İskenderpaşa Cemaati lideri ​Muharrem Nureddin Coşan imzasıyla yayımlanan bildiride referandumda Cumhurbaşkanı Erdoğan'a verilen desteğin devam edeceğini vurgulanarak benzer bir  metinle açıklama yapıldı. 

2018/06/13/evet-deneyelim.jpg

Muharrem Nureddin Coşan'ın konuya ilişkin yaptığı açıklama şöyle;

"-Küreselleşme rüzgarı özgürlük, adalet ve hukukun üzerindeki tozlu, kireçlenmiş, kaskatı, adeta perçinlenmiş cürûfu söküp, altındaki cevheri göstermeye başladığı için EVET!

-Hariçten ısmarlama dikilmiş, dikte edilmiş, doğal hareket etmemizi engelleyen kıyafetlere artık sığamadığımız için KAHRAMAN Maraş'ta dokunmuş kıyafete EVET!

- Ağacımıza aşılanmış GDO'lu doktrinler, toprağımıza zerk edilmiş suni kimyasal terkipler daha fazla meyvemizin tadını kaçırmasın, özümüzdeki lezzeti geri kazanalım diye EVET!

-Yozlaşmış, yıpranmış ve bîçâre toplum mühendisleriyle gerçek huzurun formül ve şifrelerini insaniyet adına paylaşalım diye EVET!

-NASA'ya sonsuzluğun keşfinin uzayın dip köşelerinde değil, gönüllerimizin engin deryasında olduğunu haykırmak için EVET!