Gündem

İsmail Küçükkaya Fatih Portakal'ı neden eleştirdi?

FOX Haber sunucusu İsmail Küçükkaya mesai arkadaşı Fatih Portakal'ı canlı yayında eleştirdi. Peki bu eleştirinin nedeni neydi?

Hükümete muhalifliğiyle bilinen ünlü FOX kanalının ekürileri Fatih Portakal ile İsmail Küçükkaya arasından siz sızmıyordu. Nedendir bilinmez İsmail Küçükkaya bu sabah Fatih Portakal’ı eleştirme gereği duydu.

Mesleğe Ankara gazeteciliğiyle başlayan ardından Akşam gazetesinde genel yayın yönetmenliği yapan İsmail Küçükkaya renkli ekrana bir hayli hızlı giriş yapmış, izleyenlere FOX TV’nin sabah haberlerinden merhaba demişti.

İsmail Küçükkaya Fatih Portakal'ı neden eleştirdi?

Yılların deneyimli gazetecisi Fatih Portakal’ı ise Türkiye’de milyonlar Mehmet Ali Birand’ın Kanal D ekranlarında yayınlanan ana haber bülteni ile tanımıştı. İki isim de şimdilerde hükümete muhalifliğiyle bilinen FOX kanalında çalışıyor. İsmail Küçükkaya sabahları 7-10 arasında izleyenlerle buluşuyor. Fatih Portakal ise akşam saatlerinde ana haberleri sunuyor.

Bugüne kadar aralarından su sızmayan iki ismin arasına kara kedi mi girdi. ismaili Küçükkaya bugünkü yanınında mesai arkadaşı Fatih Portakal’ı “fikirlerine katılmıyoru” diyerek eleştirdi.

Küçükkaya’nın eleştirilerine hedef olan sözler ise şu şekildeydi. Fatih Portakal dün akşamki ana haber bülteninde “Benim çok az arkadaşım var. Çünkü seçiyorum” demişti.

İsmaili Küçükkaya ise “Bir gazetecinin çok arkadaşı olması gerekir. ben bu konuda Fatih Porakal’a katılmıyorum” dedi. Küçükkaya “Çoğu zaman görüşlerimiz paralel gitmiş olsa da bu konuda Fatih Portakal kardeşime katılmıyorum” dedi.

 • USD
  1,27
  3,9847
 • EURO
  1,63
  4,9239
 • ALTIN
  0,00
  172,59
 • PETR
  2,10
  70,3600