Gündem

Kamyonet kasasında yoğun bakımdaki babalarını bekliyorlar

Kamyonet kasasında yoğun bakımda olan babalarını bekliyorlar. 1 aydır yoğun bakımda olan adamın ailesi, onu kamyonet kasasında bekliyor.

Kamyonet kasasında, yoğun bakımdaki babalarını anneleri ve babaanneleriyle bekleyen çocuklar yürek burktu. 36 yaşındaki Erhan Zeytin, 4 ay önce bir anda fenalaştı. Yoğun bakıma alınan Zeytin’i bekleyen ailesi, kamyonetini hastanenin yakınına çekti.

1 AYDIR YOĞUN BAKIMDA

Antalya’da yaşayan Erhan Zeytin, bir anda fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Kalp damarlarında tıkanma olduğu belirtilen Zeytin’e, bypass ve anjiyo yapıldı. Ancak buna ek olarak mide ve böbrek rahatsızlığı da yaşadığı için durumu kötüye gitti. Yoğun bakıma alınan Zeytin, hayati tehlikesi olduğu için 1 aydır yoğun bakımda kalıyor.

kamyonet kasası

KAMYONET KASASINDA İYİ HABERİ BEKLİYORLAR

Ailesi, maddi imkansızlık nedeniyle hastaneye gidip gelmekte güçlük yaşadığı için, Erhan Zeytin’in kamyonetini hastanenin yakınında bulunan bir otoparka getirtti. Kasanın üzerini kapatan Zeytin’in annesi, eşi ve iki çocuğu, burada umutla bekleyişini sürdürüyor.

kamyonet
Antalya’da bir kadın, iki torunu ve geliniyle, hastane yakınında park ettikleri kamyonetin kasasında yaşıyor. Aile, bir aydır yoğun bakımda yatan Erhan Zeytin’den iyi haber bekliyor.

5 DEFA AMELİYATA GİRDİ

Erhan Zeytin’in annesi, daha önce oğluna böbreğini verdiğini ve sağlığının gayet iyi olduğunu, ancak yaklaşık 4 ay önce oğlunun rahatsızlandığını belirtti. 5 defa ameliyata giren oğlu için 1 aydır yoğun bakımda olan oğlu için burada beklediklerini anlatan anne, daha önce hastanede ve parkta yattıklarını, çaresizlikten kamyoneti buraya çektiklerini anlattı. Aile çocuklar için yardım istedi.

canlı tv

Daha Fazla Canlı Tv Kanalı için ziyaret ediniz.