Gündem

Kanal 7 Kördüğüm 66. bölüm yeni fragmanı - Çarşamba

Kanal 7'nin şu anki en sevilen Hint dizisi olan Kördüğüm 66. bölüm fragmanıyla büyük heyecan yarattı. İşte yeni fragmandan çok önemli detaylar.

Son bölümü o kadar heyecan verici bir sahnede sonlandı ki Kördüğüm dizisinin 66. bölüm fragmanı iple çekiliyor. Ancak bundan önce gelin kısaca Kanal 7'nin Hint dizilerindeki başarısına bir göz atalım. Bir Garip Aşk adlı diziyle Türkiye’deki izleyicilerin gönlünü fetheden Kanal 7 ardından başka Hint dizileri de yayınlamaya devam etmiş ve Hint dizileri denilince özellikle son yıllarda akla gelen ilk kanal olmayı başarmıştı. Tıpkı Bir Garip Aşk gibi Yalancı Bahar da çok sevilen ve izlenen Hint dizilerinden biri olmayı başarmış arkasından da Benimsin, Sensiz Olmaz, Zor Sevda gibi başarılı yapımlar gelmişti. Şu anda öğleden sonra saat 16:10’da ekrana gelen Kördüğüm (Uttaran) adlı dizi kanalın neredeyse en çok izlenen programları arasında. Heyecanın neredeyse hiçbir bölüm dinmediği Kördüğüm adlı Hint dizisinin 65. bölümü nefesleri kesmişti. Yayınlanan yeni fragmanda Tapasya'nın kötülükleri birbir ortaya çıkıyor.

Kördüğüm 66. bölüm fragmanında neler olacak?

Birlikte büyüdüğü ilk günlerden beri İçça’yı kıskanan Tapasya içindeki kıskançlık alevini söndürmek yerine sonunda eski sevgilisi Sidi kullanarak onu öldürmeyi tercih etti. Ancak bu konuda da başarısız oldu. Veer son anda yetişerek Sid’e engel oldu ve silahla yaralanan ilk aşkını hastaneye yetiştirdi. Bu dakikadan sonra dizide heyecan yine bir an olsun dinmedi. İçça hastane köşelerinde büyük bir tedirginlikle acaba İçça’yı benim vurdurduğum ortaya çıkacak mı diye çaresizce beklerken Veer gerçeğin peşini bir an olsun bırakmadı. Kördüğüm 66. bölüm yeni fragmanında Sid, güvenlik güçleri tarafından hastaneye getirilerek İçça ile yüzleşti.

Yeni fragmanda Jogi Takur’dan kızıda tokat

İlk günden beri yanında büyüyen İçça ile öz kızını ayırmayan ancak öz kızının kötülüklerine de müsamaha göstermeyen Jogi Takur, İçça’yı kızının vurdurduğunu öğrenerek bir büyük hayal kırıklığı daha yaşar ve onu tokatlar. 

Tapasya bir kez daha içinde bulunduğu durumdan kurtulabilecek mi? Çevresindekileri artık iyi bir insan olacağına inandırabilecek mi? Kanal 7’nin Hint dizisi Kördüğüm 66. bölüm fragmanıyla ekrana geldi. Bugünkü bölüm yine nefesleri kesecek.

 • USD
  -0,62
  3,8627
 • EURO
  -1,05
  4,5378
 • ALTIN
  -0,46
  155,89
 • PETR
  -0,19
  63,2200