Gündem

Kemal Kılıçdaroğlu taburcu edildi

İdrar yolları problemine bağlı olarak bir operasyon geçiren Kemal Kılıçdaroğlu aynı gün hastaneden taburcu oldu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun idrar yolları problemine bağlı olarak bir operasyon geçirdiği açıklandı. 

CHP Basın Birimi'nden yapılan açıklamada, "CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na, Ankara Acıbadem Hastanesi’nde idrar yolları problemine bağlı olarak bir girişimde bulunulmuştur." ifadelerine yer ver verildi. 

Kemal Kılıçdaroğlu, tedavisinin ardından taburcu edildi.

SAĞLIĞI NASIL?

Kılıçdaroğlu'na eşlik eden CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, hastane önünde basın mensuplarına açıklamada bulundu.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun idrar yollarındaki bir problem nedeniyle sabah saatlerinde hastaneye geldiğini ve burada cerrahi girişimde bulunulduğunu belirten Tezcan, "Küçük bir cerrahi girişim sonucu şu anda sağlığı gayet iyi. Şu anda da taburcu oldu. Evinde istirahat edecek. Korkacak, kaygı duyacak bir durum yok. Bundan sonra hızla çalışmalarına başlayacak." dedi.

2018/02/15/uaie.jpg

SALI GÜNÜ GRUP TOPLANTISINDA OLACAK

"Kılıçdaroğlu kaç gün dinlenecek?" sorusunu üzerine Tezcan, "Kısa bir süre." şeklinde yanıtladı. 

Tezcan, Kılıçdaroğlu'nun çok kısa zamanda sağlığına kavuşacağını belirterek, "Eminim salı günü kürsüde göreceksiniz Sayın Genel Başkanımızı." yanıtını verdi.

BAŞBAKAN YILDIRIM ARADI

Başbakanlık kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nu telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.