Gündem

Kördüğüm 67. bölüm yeni fragmanı: Tapasya Vansh'ı kandırıyor

Kanal 7'nin sevilen dizisi Kördüğüm'ün 67. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda Tapasya'nın yine hatalarından ders almadığı görülüyor.

Kanal 7'nin gündüz kuşağına damga vurmayı başaran Hint dizisi Kördüğüm'de 67. bölüm fragmanı izleyicilerin sinirlerini bir kez daha alt üst etti.

Kördüğün yeni bölüm fragmanı - 12 Ekim Perşembe

İçça'yı öldürmeyi isteyecek kadar kötüleşebilen Tapasya gerçeğin ortaya çıkmasıyla büyük bir vicdan azabı çekmişti. Aslında herkesin büyük bir vicdan azabı çektiğini inanmasını istedi demek daha doğru. Çünkü Kördüğüm dizisinin 67. bölüm fragmanı gösterdi ki Tapasya İçça'yı kıskanmaya devam ediyor ve onu mutsuz etmek için elinden geleni yapmakta kararla.

Kördüğün dizisinin yeni fragmanında Tapasya'nın kötücül bir planı daha ortaya çıkıyor. Amacı, Veer'in uyuşturucu kullanan abisi Vansh’ı İçça’ya yaklaştırmak. Böylelikle Tapasya Veer’i elinde tutabileceğine inanıyor.

Kördüğün dizisi her bölümüyle izleyende, Tapasya'nın sonu gelmeyen kötülükleri nedeniyle, büyük bir sinir durumu yaratırken, dizinin yayınlanan her yeni fragmanı da benzer etkiyi yaratmayı başarıyor. Fragmanı izlen ve Tapasya'ya sinirlen dur!

 • USD
  -0,02
  3,8117
 • EURO
  0,13
  4,5159
 • ALTIN
  0,14
  154,10
 • PETR
  0,08
  62,8100