Gündem

Kördüğüm oyuncuları ve isimleri - Kanal 7 Hint dizisi

Hint dizisi Kördüğüm o kadar sevildi ve beğenildi ki dizinin oyuncuları, oyuncuların isimleri ve hayatları merak konusu olmaya başladı.

Kanal 7'nin en sevilen Hint dizisi Kördüğüm oyuncularıyla da göz dolduruyor. Kötü karakterlerin başındaki isim olan Tapasya ile iyilik meleği İçça'nın başından geçenlerin anlatıldığı Kördüğüm Hint dizisinin oyuncularının gerçek isimleri ve hayatları haberimizde.

Kanal 7 Hint dizisi Kördüğüm oyuncuları ve isimleri 

Kanal 7’nin son zamanlarda en çok sevilen Hint dizisi olan Kördüğüm oyuncularıyla ve konusuyla dikkat çekiyor. Özellikle Tapasya karakterini canlandıran Rashami Desai şimdiden Türkiye’de yüzbinlerce insanın nefretini kazandı bile. Kardeş gibi büyüdüğü İçça’ya her türlü kötülüğü yapmaya ant içmiş olan Tapasya’nın canlandırdığı kıskanç karakterdeki başarısı dizinin başarısını daha da yukarılara taşıyor.

kördüğüm oyuncuları ve gerçek isimleri tapasya

Kördüğüm Hint dizisi oyuncuları -Tapasya karakteri: Gerçek adı Rashami Desai

1986 Hindistan doğumlu olan Rashami Desai Türk izleyicisinin karşısına ilk olarak Kördüğüm dizisindeki Tapasya karakteriyle çıktı. 1986 Hindistan doğumlu olan Rashami Desai, 2012 yılında olan evliliğinden Manya isimli bir kız çocuğuna sahip. Sosyal medyada 2 milyona yakın takipçisi olan Rashami Desai ülkesinde kötü karakter dalında en iyi kadın oyuncu ödülünün de sahibi. Boyunun uzunluğu 1,60 olan Rashami Desai aynı zamanda iyi bir dansçı.

kördüğüm dizisi oyuncuları içça gerçek adı ve hayatı

İçça karakteri: Gerçek adı Tina Dutta

Aslında Kördüğüm dizisini izleyenler ilk olarak İçça karakterini Deli Divane dizisinde Sadna karakterini canlandıran Sara Khan ile çok benzetti. Hatta Tina Dutta’yı Sara Khan sananla bile oldu. Ancak öyle değil. İkisi sadece çok iyi arkadaşlar.

1986 Hindistan doğumlu olan ve Kördüğüm dizisinde İçça karakterine hayat veren Tina Dutta 5 yaşından beri film setlerinde. Boyunun uzunluğu 1.55 olan ve sevimliliği, sempatikliği, duru güzelliğiyle Türk izleyicisinin kalbinde taht kuran Tina Dutta, Yay buncunda. Sigara ve alkol kullanmayan Tina Dutta bugüne kadar başrolünde oynadığı 3 dizide, 4 filmde yer aldı.

kördüğüm dizisinde veer karakterini canlandıran oyuncu

Veer karakteri: Gerçek adı Nandish Singh

Kördüğüm Hint dizisinin oyuncularını incelemeye devam ediyoruz. Kanal 7'nin sevilen Hint dizisi Kördüğüm’de Veer karakterini canlandıran ve gerçek adı Nandish Singh olan 1981 doğumlu oyuncu dizinin en sevilen karakterlerinin başında geliyor.

Başlangıçta Tapasya ile evlenecektik ancak Tapasya’nın sonu gelmeyen yalanları ve oyunlarından sıkılan ve bu esnada sürpriz bir şekilde İçça ile yakınlaşan ona tutulan Veer, dizide Tapasya yüzünden çok çeşitli mutsuzluklar yaşıyor. İçça ile evlenecekken son anda Tapasya’nın oyununa gelen, ikinci denemesinde de yine Tapasya sayesinde İçça’yı abisi Vansh’a kaptırmanın eşiğine gelen Veer, en sounda mutlu sona erişebilecek, İçça ile mutlu bir hayat sürebilecek mi?

rohit khurana yani kördüğüm dizisinde vansh karakterini canlandıran oyuncu

Kördüğüm Hint dizisi oyuncuları - Vansh karakteri: Gerçek adı Rohit Khurana

Kördüğüm dizisinin akibeti merakla beklenen ve ekranda göründüğünde izleyiciye oldukça gizemli görünen Vansh’ın üzerindeki sır perdesi aralanmaya devam ediyor. Veer’in üvey kardeşi Tej, babasından intikam almak için yıllar önce onun öz oğlu olan Vansh’ı uyuşturucuya alıştırdı. Aile de bu durumu yıllarca gizledi. Veer bile olayın iç yüzünü yıllar sonra öğrendi ancak o bile abisini iyileştirmek konusunda başarılı olamadı. Ta ki Vansh uyuşturucu tedavi merkezinde güzeller güzeli iyilik meleği İçça ile karşılaşana kadar. Tapasya Vansh’ın başına öyle bir çorap örüyor ki. Veer’i kaybetmemek için Vansh’ın İçça ile evlenmesini sağlayacak. Düğün gününde de evliliğe mani olmak için yine gizli planlar yapacak.

Gerçek adı Rohit Khurana olan 20 Kasım 1983 doğumlu 33 yaşındaki oyuncu Hindistan’ın Delhi kentinde doğdu. Kördüğüm dizisine farklı bir hava katan Vansh karakterini canlandıran Rohit Khurana Nena Khurana ile evli. Hindistan’ın tanınmış oyuncularından biri o lan Rohit Khurana çok sayıda film ve dizide rol aldı.

kördüğüm hint dizisi oyuncuları: sumitra

Kördüğüm Hint dizisi oyuncuları - Sumitra karakteri: Pratima Kazmi

Kördüğünt Hint dizisi oyuncularını incelediğimiz haberimizdeki sıradaki oyuncu, dizinin kilit rollerinden biri olan Sumitra karakterini canlandıran Pratima Kazmi. Hint filmlerinin deneyimli oyuncuları arasında yer alan 21 Temmuz 1948 doğumlu Hint oyuncu Kördüğüm dizisinin en kötü karakteri olarak göze çarpıyor. Her fırsatta Tapasya'yı İçça'ya karşı dolduran, ona kötülük yapması için her defasında yeni fırsatlar sunan Sumitra karakterine başarıyla hayat veren Pratima Kazmi, kötü karakter dalında en iyi kadın oyuncu ödülünü kazandığını belirtmekte fayda var. Sumitra İçça'ya hayatı zindan etmekiçin ant içmiş gibidir sanki. Pratikma Kazmi kötü roldeki Sumitra karakterine o kadar güçlü ve başarılı şekilde hayat verir ki, belki de o olmasaydı Kördüğüm dizisinin bu kadar çok takipçisi de olmazdı. Şüphesiz dizideki en güçlü gerilim unsurlarından birini Sumitra karakteri oluşturuyor. 

Kördüğün Hint dizisi oyuncularını sıraladığımız bu özgün haberimiz her geçen gün yeni bilgilerle, diziye katılan yeni karakterler ve yeni bilgilerle güncellenmektedir.

 • USD
  -0,62
  3,8627
 • EURO
  -1,05
  4,5378
 • ALTIN
  -0,46
  155,89
 • PETR
  -0,19
  63,2200