Gündem

Masa tenisi takımı Antalya'ya giderken kaza yaptı

Üniversitelerarası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası’na katılmak için Antalya'ya giden erkek masa tenisi takımı kaza yaptı.

Üniversitelerarası Masa Tenisi müsabakalarına katılmak için Antalya'ya hareket eden, içinde erkek masa tenisi takımının bulunduğu otobüs kaza yaptı. Meydana gelen zincirleme trafik kazasında 3 araç birbirine girdi ve çoğu öğrenci olan 6 kişi yaralandı.

2019/03/12/kaza.jpg

Kaza Düdenbaşı Mahallesi Gazi Bulvarı üzerinden kent merkezine seyir halindeyken meydana geldi. S.Ş'nin sürücü koltuğunda oturduğu 07 UR 344 plakalı kamyon, yaya geçidinden geçen bir kişiyi görünce yavaşladı. Bu sırada arkasından gelen içinde özel bir üniversitenin erkek masa tenisi takımının bulunduğu K.G. yönetimindeki  07 BDA 60 plakalı minibüs kamyona çarptı. 

2019/03/12/kaza_1.jpg

Minibüse de arkasından gelen A.D. idaresindeki 34 FD 8621 plakalı otomobil çarptı. Otomobilin ve minibüsün ön kısmında ciddi bir maddi hasar meydana geldi. Yaralanan 6 kişiye olay yerine gelen ambulansta ilk müdehale yapıldı.Yaralılar, hastaneye kaldırılarak tedaviye alındı. 

2019/03/12/kaza_2.jpg

Gazi Bulvarı’nda trafik tek şeritten sağlanırken 3 aracı polis ekipleri iterek yol kenarına çekti. Yaralanan öğrencilerin valizlerini polis ekipleri minibüsten aldı. Kaza anına tanık olan Yasemin Altıntaş ise işe gittiğini ve yaya yoluna geldiğini söyleyerek "Benden önce birisi koşarak karşıya geçti. Ben yaya yoluna inince ileriden beni gören kamyon yavaşlamaya başladı. Yaya yolunda durdu, arkadan gelen araç kamyona arkadan çarptı" şeklinde konuştu.