Gündem

Mehmet Ali Şahin kiminle evlendi? Zuhal Fırat kimdir?

Türk siyasetinin ünlü ismi Mehmet Ali Şahin evlendi. İşte Mehmet Ali Şahin kiminle evlendi ve Zuhal Fırat kimdir sorularının yanıtı.

Üç yıl önce eşini kaybettikten sonra Mehmet Ali Şahin’in yeniden evlenmesi Zuhal Fırat’ı bir anda gündeme taşıdı. İşte Mehmet Ali Şahin’in evlendiği Zuhal Fırat kimdir sorusunun detayları. Mehmet Ali Şahin kiminle evleniyor? Zuhal Fırat kimdir?

Mehmet Ali Şahin 2. kez evlendi

TBMM Başkanlığı da yapmış olan Eski adalet bakanı AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin evlendi. Türk siyasetinde önemli isimlerinden biri olan Mehmet Ali Şahin 3 yıl önce eşini son yolculuğuna uğurlamıştı.

mehmet ali şahin evlendi

Mehmet Ali Şahin eşi Saniye Şahin’in 2004 yılının Kasım ayında ölümünden 3 yıl sonra ikinci kez dünya evine girdi. Şahin eski sekreteri Zuhal Fırat ile Ankara'daki Holiday Inn Oteli’nde yakın dostlarının katıldığı bir törenle dünya evine girdi.

Çiftin şahitliklerini eski Meclis Başkanı Cemil Çiçek, eski İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Cevdet Yılmaz ve Öznur Çalık yaptı.

mehmet ali şahin zuhal fırat ile evleniyor

Zuhal Fırat kimdir?

Mehmet Ali Şahin'in eskiden sekreterliğini yapan Zuhal Fırat ile yarın akşam saatlerinde Ankara'daki bir otelde evleneceği öğrenildi. Mehmet Ali Şahin evliliğini, dostların katılacağı özel bir yemekle kutlayacak. 67 yaşındaki Mehmet Ali Şahin, 39 yaşındaki Zuhal Fırat ile hayatını birleştiriyor. İkili 15 gün önce aile arasında düzenlenen nişan töreniyle yüzüklerini takmıştı.

Mehmet Ali Şahin ile Zuhal Fırat’ın 13 Ekim Cuma günü Ankara’daki lüks bir otelde düzenlenecek düğün törenine başta Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım olmak üzere siyaset dünyasının en önde gelen isimleri katılacak.

 • USD
  -0,51
  3,8669
 • EURO
  -0,49
  4,5635
 • ALTIN
  0,06
  156,70
 • PETR
  0,17
  63,4500