Gündem

Müge Anlı: Palu ailesi cinayeti itiraf etti

Palu ailesi ile ilgili yeni bir gelişmeyi aktaran Müge Anlı, ailenin cinayeti itiraf ettiğini duyurarak, "Hepsi suçlarını itiraf ettiler" dedi.

Müge Anlı, sunuculuğunu yaptığı Tatlı Sert programında Palu ailesiyle ilgili yeni açıklamalarda bulundu. Müge Anlı, kapanan dosyanın prorgamda yer alması üzerine yeniden açıldığını açıklayarak, "4 gün gözaltı süresinin sonunda aile önce savcılığa gönderildi ardından tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edildi ve dün ceza evine gönderildiler." dedi.

Beş yıl önce kapanan soruşturma dosyasının, yaptıkları yayınların ihbar kabul edilmesi üzerine yeniden açıldığını hatırlatan Anlı, ailenin Meryem ve Melike Tahnal'ı öldürdüklerini itiraf ettiğini duyurdu.

"AİLE KABUL ETTİ, TUNCER AÇ BIRAKTI"

Müge Anlı, ailenin suçlarını itiraf ettiklerini belirterek, "Hepsi suçlarını itiraf ettiler, Allah'a şükürler olsun. Tuncer Ustael de aile fertleri de hem Melike hem de Meryem'in öldüklerini itiraf ettiler.  Tabii ki baba Harun dışında gelişiyor her şey. 2008 yılında Meryem'in arabada öldüğünü ve gömdüklerini kabul ediyorlar. Tuncer, aç bıraktığı için kendi kendine öldüğünü söylüyorlar." ifadelerini kullandı.

"Melike ispirto içmiş"

Müge Anlı, "Melike'nin de ispirto içtiği için öldüğünü kabul etmişler. Melike ile ilgili karar ise farklı bir ilde dava açılacak."