Gündem

Park ettiği yeri unuttu 1 aydır otomobili bulamıyor

Arkadaşından emanet aldığı araba ile hastaneye giden Adem Açıkgöz adlı vatandaş hastane çıkışı park ettiği yeri unutunca 1 aydır otomobili arıyor.

Aracını park ettiği yeri unutan kanser hastası olan Adem Açıkgöz 1 aydır İstanbul'u sokak sokak gezetek araba arıyor.

Show TV'nin haberine göre, Adem Açıkgöz arkadaşının otomobilini emanet aldı. Tedavi olmak için hastaneye gitti. Hastaneden çıktı ama ne yazık ki evine yaya olarak döndü. İddiasına göre otomobili nereye park ettiğini bir aydan beri hatırlayamıyor ve elinde sadece 40 bin liralık aracın anahtarı var.

ARAÇ HİÇBİR YERDE BULUNAMADI

Adem Açıkgöz olayı şöyle anlattı: 

"Aracın kaybolduğu gün ben arabayı her tarafa bırakmış olabilirim, hiçbir şey hatırlamıyorum. Aracı arkadaşımdan hastaneye gelmek için ödünç almıştım. Kanser olduğumu yeni öğrenmiştim. Aldığım ağır ilaçların etkisiyle bilinç kaybı mı yaşadım acaba, bilmiyorum. Ama ben arkadaşımdan ödünç aldığım araçla hastaneye geldiğimi ve bir yere park ettiğimi hatırlıyorum. Ancak hastaneden çıktıktan sonra aracı asla bulamadım. Her türlü makama başvuruldu. Araç kuş oldu, uçtu gitti sanki, hiçbir yerde yok. Bıraktığım yerden emin olamadığım için çalınmıştır da diyemiyorum. Durumum da kötü ben bu aracın parasını karşılayamıyorum. Gece gündü sokak sokak arabaarıyoruz."

 • USD
  0,86
  3,8073
 • EURO
  0,63
  4,6532
 • ALTIN
  1,34
  163,12
 • PETR
  -0,54
  68,7200