Gündem

Putin ve Berlusconi aynı yatakta!

İtalya'nın eski başbakanlarından Silvio Berlusconi, yakın dostu Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e doğumgünü hediyesi olarak yorgan hediye etti.

İtalya'nın eski başbakanlarından Silvio Berlusconi, yakın dostu olduğu bilinen Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e dün gerçekleşen 65'inci doğumgünü partisinde üzerinde ikisinin el sıkışırken çekilmiş bir fotoğrafının basılı olduğu bir yorgan hediye etti.

Rus Lider Vladimir Putin 65'inci doğumgününü dün düzenlenen parti ile kutladı. Davetliler arasında İtalya'nın eski başbakanlarından Silvio Berlisconi de yer aldı. İtalyan basınındaki haberlere göre Berlusconi doğumgünü hediyesi olarak Putin'e aralarındaki samimiyeti yansıtan özel üretim bir yorgan verdi.

" style="border-style:solid; border-width:2px; height:400px; width:640px" />

Üzerinde Berlusconi ve Putin'in el sıkışırken resminin olduğu yorganı üreten yatak tekstili üreticisi Lenzuolissimi'nin sahibi Michele Cascavilla, özel yapım yorganın fotoğarfını Instagram hesabından paylaştı. 

Corriere della Sera gazetesi, hediyenin iki lider arasındaki ilişkiyi çok iyi temsil ettiğini kaydederek, "özel hayat ile kamuya açık hayatı, resmiyetle samimiyeti bir araya getirdiği" için bu ilişkiyi iyi yansıttığını yazdı

Daha önce de Putin'in Berlusconi'ye bir yatak hediye ettiği ve bu yatağın İtalyan liderin meşhur "bunga bunga" partilerinde kullanıldığı iddiaları ortaya atılmıştı.

" style="border-style:solid; border-width:2px; height:669px; width:567px" />

 

 • USD
  -0,51
  3,8669
 • EURO
  -0,49
  4,5635
 • ALTIN
  0,06
  156,70
 • PETR
  0,17
  63,4500