Gündem

"Sanki bütün dünya bana tecavüz ediyormuş gibi hissettim"

Ünlü oyuncu Jennifer Lawrence çıplak fotoğraflarının internete sızması ile ilgili ilk kez konuştu.

Ünlü oyuncu Jennifer Lawrence hackerer tarafından çalınan çıplak fotoğraflarının internete sızması sonrasında ilk defa konuştu. Apple’a dava açmasının yaşananları geri getirmeyeceğini belirten Lawrence "Sanki bütün dünya bana tecavüz ediyormuş gibi hissettim" dedi. 

2014 yılında çıplak fotoğraflarının internete sızması sonrasında ünlü aktrist Jennifer Lawrence ilk kez konuştu. Hollywood Reporter’a bu konu ile ilgili konuşan Lawrence, “Telefonum hacklendiği zaman yaşadıklarımı kelimelerle anlatamıyorum. Bütün lanet olası gezegen tarafından toplu tecavüze uğramışım gibi hissettim" dedi.

FOTOĞRAFLARA ULAŞAMAYACAK TEK BİR İNSAN YOKTU

"Dünyada bu fotoğraflara ulaşamayacak tek bir insan yoktu" diyen Lawrence " Bunu sindirmek çok güçtü” şeklinde konuştu. Yaşadığı acı tramvayı hala içine sindiremediğini dile getiren Lawrence, “Bunu yapanlara dava açtım ama bu da bana iç huzurumu sağlamadı" dedi.

1,5 YIL ÖNCE BİR KADIN GELDİ 

27 yaşındaki oyuncu "1.5 yıl önce bir kadın geldi ve bana kızı için çok iyi bir rol model olduğunu söyleyince gözyaşlarına boğuldum. O kadar yaşananlara rağmen birinin böyle bir şey söylemesi çok duygulandırdı ve buna inanamadım” diye konuştu. Konuyla uğraşmak istemediğini söyleyen oyuncu, “Apple’a dava açmayacağım. Dava açmak yaşananları ve çıplak fotoğraflarımın yayılmış olmasını geri getirmeyecek” dedi.

 • USD
  0,36
  3,8496
 • EURO
  -0,05
  4,5150
 • ALTIN
  -0,05
  153,21
 • PETR
  -0,88
  64,1500