Gündem

Semiha Yıldırım: Beni çok rencide ettiler

Semiha Yıldırım kendisi ile Ekrem İmamoğlu’nun eşi Dilek İmamoğlu’nu karşılaştırarak yakışıksız söylemlerde bulunanlarla ilgili konuştu “Çok üzüldüm.” dedi.

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’ın eşi Semiha Yıldırım, kendisi hakkında çıkan haberler ve yorumlar hakkında konuştu.

Çok üzüldüğünü belirten Yıldırım “Beni çok suçladılar, çok rencide ettiler. Üç gün kendi telefonumu da evin telefonunu da açmadım” dedi.

Habertürk muhabiri Kübra Par’ın sorularını yanıtlayan Semiha Yıldırım şöyle konuştu:

“HİÇBİR SUÇUM YOKKEN SUÇLADILAR BENİ”

“Beni çok suçladılar, çok rencide ettiler. Üç gün kendi telefonumu da evin telefonunu da açmadım. Herkes “Neden böyle yaptın, ne oldu?” diye sordu. “Hiçbir şey yok” dedim. Hiçbir şey yapmadım. Hiçbir suçum yokken çok üzdüler beni.”

DİLEK İMAMOĞLU’NA TEŞEKKÜR

Yıldırım, “O dönem, Ekrem İmamoğlu’nun eşi Dilek İmamoğlu bu söylemlere tepki göstermişti, ‘Ben Sayın Semiha Yıldırım’ın fotoğrafına bakınca kendi annemi, kendi ablamı görüyorum. Hiç iyi niyetli bulmuyorum’ demişti. Onun bu sözleri karşısında ne düşünmüştünüz?” sorusu üzerine de şunları kaydetti:

“Gerçekten çok teşekkür ediyorum. Duygusuna, düşüncesine saygı duyuyorum. Hak etmediğimiz bir olayla karşı karşıya kalınca üzülüyoruz tabii. Bunun için basından biraz uzak duruyorum.”