Spor

WinWin kampanyası TV8’den sonra STAR’da

Fenerbahçe’nin başlattığı WinWin kampanyası TV8’den sonra STAR TV ekranlarına taşındı. Bu kez ekranda ünlü sunucu Nazlı Çelik vardı.

Acun Ilıcalı’nın FenerOl kampanyasına destek TV8 ekranlarında başlattığı WinWin özel yayını bu kez STAR TV ekranlarına taşındı. Programın sunuculuğunu STAR TV ana haber spikeri Nazlı Çelik yaptı. Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan Nazlı Çelik’in özel WinWin yanınına Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile birlikte STAR TV’nin sahibi işadamı Ferit Şahenk de katıldı. Programda WinWin kampanyasının 31 Mayıs’tan önceki son iki özel yayınını gerçekleştirecek olan Acun Ilıcalı ile Fenerbahçe’nin efsane futbolcusu ve ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen de hazır bulundu.

OBRADOVİÇ DE STAR TV EKRANLARINDA

Bu isimlerin yanı sıra Fenerbahçe Basketbol Takımı’nı Avrupa şampiyonu yapan efsane teknik direktör Obradoviç de programda yerini aldı. Yine Fenerbahçeli ünlü sanatçılar Sarp Akkaya, Ozan Güven, Murat Dalkılıç, Eser Yenenler, Kıraç ve Ece Seçkin de telefon başına geçerek Fenerbahçe için forma satışına katkıda bulundu.

40 MİLYON EURO TOPLANDI BİLE

WinWin kampanyasında Fenerbahçeli taraftarlar FenerOl yazıp 1907’de 20 TL karşılığında mesaj gönderebiliyorlar. Yine 300 TL’ye satılan formalardan istedikleri kadar alabiliyorlar. 4 Nisan’da Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un startını verdiği kampanyada şu ana kadar 40 milyon Euro bağış toplandı. Hedef UEFA ile fair play için masaya oturulacak olan 31 Mayıs’a kadar 60 milyon Euro toplamak. Fenerbahçe böylece UEFA engelini aşarak transfer yapabilecek. Bir yıl sürece Fener Ol kampanyasının nihai hedefi ise kulübe 1 milyar TL gelir toplamak.