Gündem

Zara'nın yeni sevgilisi kim? Futbolcu mu? / Özel haber

Gel Konuşalım'da Zara'nın yeni sevgilisi kim sorusu gündeme geldi. Zara'nın yeni sevgilisinin bir futbolcu olabileceği iması yapıldı.

Akif Beki'den boşanan Zara'nın yeni bir aşka yelken açtığı iddiası doğru mu? Zara'nın yeni bir sevgilisi var mı Varsa bu isim kim? Zara'nın yeni sevgilisi bir futbolcu olabilir mi?

Zara: Önümüzdeki maçlara bakacağız

Bir süre önce ünlü gazeteci Akif Beki’den boşanan türkücü Zara'nın yeni sevgilisi kim? Önceki günlerde yakın arkadaşının resim sergisine giden Zara burada medya mensuplarına yaptığı açıklamada kafalarda soru işaretleri oluşturdu. Bilindiği gibi Zara'nın yakın arkadaşı Berfin Uluman ünlü futbolcu Serkan Balcı ile evli.

Star televizyonunda hafta içi her gün yayınlanan ve Seda Akgül ile Hakan Ural'ın sunumuyla ekranlara gelen Gel Konuşalım adlı magazin programının bugünkü konuğu ünlü magazin gazetecisi Ali Eyüboğlu idi. Üçlü kısa kısa haberleri yorumlarken konu Zara'nın futbolcu Serkan Balcı'nın eşi Berfin Uluman'ın açtığı resim sergisine katıldığında gazetecilere yaptığı açıklamalara geldi. Bugüne kadar takındığı sakin ve sessiz tavrından hayli farklı bir şekilde kameraların karşısına geçen, espriler yapan Zara için Ali Eyüboğlu, Hakan Ural ve Seda Akgül “Acaba Zara'nın yeni sevgilisi bir futbolcu mu” sorusunu akıllara getirecek açıklamalar yaptı.

Zara programda gazetecilerin yeniden evliliği düşünmüyor, ayrılık acısını atlattınız mı” sorusuna “Atlatmamış mı görünüyorum? Çok şükür atlattım. Artık önümüzdeki maçlara bakacağız. Bildiğiniz gibi ben iki evlilik yapmış biriyim. Bu evliliğimden bir çocuğum var ve onun babası ile birbirimize son derece saygılıyız. Kendisi çocuğuyla ilgilenen son derece iyi bir baba” yorumunda bulundu.

Zara'nın yeni sevgilisi kim?

Berfin Uluman'ın eşinin futbolcu olması ve Zara'nın basın mensuplarına yaptığı açıklamada yeni bir ilişki ile ilgili "Önümüzdeki maçlara bakacağız" ifadesini kullanması Gel Konuşalım stüdyosunda gülüşmelere neden olurken yorumcular Zara için imalı şekilde “Acaba neden önümüzdeki maçlara bakacağız diyor” sorusunu sordu. Akıllara ilk gelen soru “Zara'nın yeni sevgilisi bir futbolcu mu” oldu.

Bu soru anlaşılan yakın bir gelecekte yanıt bulacak.

 • USD
  1,27
  3,9847
 • EURO
  1,63
  4,9239
 • ALTIN
  0,00
  172,59
 • PETR
  2,10
  70,3600